Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen rövid távú imunerősítő...

Milyen rövid távú imunerősítő terápia/kúra van?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasom, hogy mindenki el fogja a covidot kapni. Én nem kérem az oltást és pár hét alatt valahogy meg kellene erősíteni az immunrendszerem hogyan csináljam? Milyen étrendkiegészítőket vegyek meg?


ÉN kényelmes vagyok. Irodába ülők a gép előtt, nem mozgok semmit. Nem eszek zöldséget, gyümölcsöt, mert útálom. Viszont sok tejet fogyasztok (2l per nap) és sok folyadékot emellett. Soke gyébb fűszert pörköltek, szószok formájában. Megfelelően sok a zsír,cukor és sóbevitelem. Az étkezésen a lehető legkevésbé szeretnék változtatni viszont a tablettákra széles körűen nyitott vgyok. Mindent beszedek ha kell



2021. ápr. 27. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Persze tömjed magad tablettákkal, szrt se fog érni ha egészségtelenül élsz - már pedig úgy élsz. Ha nem akarsz változtatni, akkor ne várj változást. Rövid távra? Ezek szerint neked nem érdeked, hogy mindig egészséges legyél, innentől kezdve több szót nem is érdemel a kérdésed :)
2021. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekkel nem nagyon erősíted meg.

De ha kényelmes vagy, akkor legalább olyanokat fogyassz, amik ténylegesen erősíthetnek , ( de ezek sem fognak megvédeni különösebben a coviddal (szövődményei!) szemben (citokin viharnak olvass utána például))

Torma (házi , reszelt) , ecet , gyömbér, fokhagyma , fahéj


A zsír és a cukor nem véd meg

A bolti tej pláne nem. De ha házi tejet iszol, az sem, de az valamivel jobb.

2021. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én természetes alapú foreveres termékeket fogyasztok.
2021. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 krwkco ***** válasza:
53%

"Milyen rövid távú imunerősítő terápia/kúra van?"

Nincs olyan kúra, ami megvédene a fertőzéstől vagy érdemben befolyásolná a betegség lefolyását. Ha ragaszkodsz ahhoz, hogy nem oltatod be magad, akkor az ismert módszerekkel tartsd távol a szervezetedtől a COVID-ot okozó vírusokat.

2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Torma (házi , reszelt) , ecet , gyömbér, fokhagyma , fahéj"


Köszi ezt fogom enni a pörkölt mellé :)


A bolti nem tartós tej is végülis tej, nem? Sok Ca,P,Mg,cink,A vitamin, D vitamin van benne ami jó. Én ebből sokat fogyasztok akkor az jó nem?

2021. ápr. 27. 10:59
 6/23 A kérdező kommentje:

"Én természetes alapú foreveres termékeket fogyasztok."


Abból melyiket? Miket?

2021. ápr. 27. 11:00
 7/23 A kérdező kommentje:

1 szeretnék változatni az életvitelemen. Megpróbáltam de nem tudtam. Kiköptem a zöldséget meg a gyümölcsöt, nem jó az íze, nem nekem való. Nem ettem jó szívvel. Viszont a húsos,zsíros,sós kajákat jó kedvel fogyasztom és így mivel jó a kedvem hasznos is.


Vegyek zöldségtablettát? Abba zöcsi koncentráum van

2021. ápr. 27. 11:02
 8/23 anonim ***** válasza:
Az aloe vera gél mellé több vitamint.Van több mint 20 féle zöldséget, gyümölcsöt tartalmazó por is, ha nem nem eszel zöldséget, gyümölcsöt.Ismered egyébként a forever termékeit?
2021. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8 köszi. Sokszor hallottam TV-ből kapcsolagatáskor az Aloe Veráról, de azt hittem az egy természetgyógyász hölgy, aki ezeket árulja. Most hogy mondod, ezt is szedni fogom köszönöm!


".Van több mint 20 féle zöldséget, gyümölcsöt tartalmazó por is, ha nem nem eszel zöldséget, gyümölcsöt"


Köszi a patikus a Vegnumot ajánlotta. Szedem is de semmit sem érzek tőle, pedig elvileg nagyone gészségesek a zöldségek, gyümölcsök mégsem érzek semmit sem


"Ismered egyébként a forever termékeit?"


Nem is hallottam róluk, de gondolom ugyanolyan mint a többi. Ha elmondod milyen növényt, vitamint szedjek megveszem én

2021. ápr. 27. 11:38
 10/23 anonim ***** válasza:

#7 ne haragudj de akkor te életképtelen vagy :D Nem vagy képes megenni azt, ami a természetes, ami a normális??

Ha annyira szeretnél változtatni, már rég megtetted volna csendben, és nem ide írogatnád ezt.

Persze, egyed csak a zsíros, sós kajákat, tömjed csak, aztán ugye meg se mozdulsz a kényelmes székedből, garantált elhízás, bár csodálkoznék, ha még nem lenne rajtad felesleg (a szervezet kompenzál ideig-óráig, kinek meddig). És ugye tudjuk mind, hogy az elhízott emberekre minden sokkal veszélyesebb, nem csak a covid.

A tejes dologra csak annyit, hogy annak a tejnek köze nincs a valódi tejhez, viszont a rossz része benne van... Gondolom megvan még általánosból, hogy az anya anyatejjel táplálja a gyerekét amíg szükséges. Valószínűleg ezt kaptad te is anyukádtól. De ilyen korban már semmi szükség nincs az anyatejre, pláne nem egy másik fajéra, ami tele van hormonokkal, laktózzal stb. Ja és persze az is tiszta zsíros. 2 litert meginni belőle naponta nem normális dolog.


Komolyan mondom nem hiszem el, az emberek hogy lehetnek ennyire tudatlanok, buták, hogy még el is hiszik, hogy ez amit művelnek magukkal, ez jó nekik?! Fingjuk nincs arról, hogy mit esznek/isznak, csak tömik magukba, és még meg is magyarázzák, hogy de az jó nekik, és olyan idióta érveket mondanak, hogy a tanult ember ott kap agyfszt.

2021. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!