Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen rövid távú imunerősítő...

Milyen rövid távú imunerősítő terápia/kúra van?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasom, hogy mindenki el fogja a covidot kapni. Én nem kérem az oltást és pár hét alatt valahogy meg kellene erősíteni az immunrendszerem hogyan csináljam? Milyen étrendkiegészítőket vegyek meg?


ÉN kényelmes vagyok. Irodába ülők a gép előtt, nem mozgok semmit. Nem eszek zöldséget, gyümölcsöt, mert útálom. Viszont sok tejet fogyasztok (2l per nap) és sok folyadékot emellett. Soke gyébb fűszert pörköltek, szószok formájában. Megfelelően sok a zsír,cukor és sóbevitelem. Az étkezésen a lehető legkevésbé szeretnék változtatni viszont a tablettákra széles körűen nyitott vgyok. Mindent beszedek ha kell



2021. ápr. 27. 10:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A forever termékeket közvetlenül a cégtől tudod megvásárolni egy regisztrációt követően a saját partneri kódodra.
2021. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szedj D-vitamint és cinket. C-vitamint is szedhetsz, de szerintem legjobb természetes forrásból, pl. limonádé friss citromból (mézzel). Savanyú káposztát (nem főzve), nyers paprikát megeszed? Azok is nagyon jó források.

Sajnos az egészségtelen táplálkozás + mozgáshiány nem jó, ahogy a napi 2 liter tej sem. A vitaminok egészséges(ebb) életmód és kaja mellett érnek a legtöbbet. De te tudod.

2021. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#12 felejtős, ő csak húst, zsírt és sót eszik, leönti 2 liter tejjel és kész is van. A zöldséget majd tablettával viszi be, a gyümölcsökből csak a vitaminokat (amik nem is fognak hasznosulni, mert egészségtelenül él). Ja, és 0-24-ben tesped vagy alszik. Jó kilátások. És még el is hiszi, hogy ez jó. Kíváncsi vagyok, meddig fognak lesüllyedni az emberek ilyen téren...
2021. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok mindenre reagálni.



#10 "ne haragudj de akkor te életképtelen vagy :D Nem vagy képes megenni azt, ami a természetes, ami a normális??"


A zöldségek, gyümölcsök konkrétan ehetetlenek. Próbáltam, de nem ment lenyomni egy falatot sem. Kiköptem mindet. Karalábé, brokkoli, paraj, spenót, káposzta, répát annyira útálom, hogy a szagától is hányingerem van. Ezt ki bírja megenni? A gyümölcsökben is cukor van, ami egészségtelen. Ettem nagy nehezen egy banánt de fosika volt. Útálom a narancsot is. Citromot, pedig csak limonádéba sok cukorral tudok inni egy pohárkával. Gusztustalanok a zöldségek, gyümölcsök. Nem? Ti is kényszerből eszitek, mert azt mondta a média, hogy az a jó. Különben nem ennétek ti sem...


"Persze, egyed csak a zsíros, sós kajákat, tömjed csak, aztán ugye meg se mozdulsz a kényelmes székedből, garantált elhízás,"


Neme szem tele magam. Próbálok mozogni, de kényelmes vagyok és lusta ez igaz. Pl boltba gyalog megyek, ha nem a sarkon van, akkor is busszal. Kocsival szinte csak plázába járok csupán



"A tejes dologra csak annyit, hogy annak a tejnek köze nincs a valódi tejhez, viszont a rossz része benne van..."


Ez viszont álhír. A TV-ben az orvos maga oszlatta el. A bolti tej ugyanolyan tej, mint ami a bociból vagy tehén vagy minek hívjákból jön ki. Csak a zsír%-ot változtatják meg és leszedik a fölét. A tej nagyon egészséges elmondta az orvos. Rengeteg Ca,P,réz,vas van benne és a D vitamin ami a Ca hasznosulásához kell. Sok A vitamin, K, B vitaminok. Én magam sok tejet iszok, így egyenúlyozom ki a táplálkozásom.


"Komolyan mondom nem hiszem el, az emberek hogy lehetnek ennyire tudatlanok, buták, hogy még el is hiszik, hogy ez amit művelnek magukkal, ez jó nekik?!"


Tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges a zsíros,sós étrend, de jobb mintha éheznék. Azért is tettem ki a kérdésem, hogy segítsetek. Mivel lehetne egészségesebben élnem. Mit vigyek még be? A tejjel egyébként sok mindent elhárítok, mert természetes vitaminokat, ásványi anyagokat viszek be

2021. máj. 5. 10:37
 15/23 A kérdező kommentje:

#11 A forever termékeket közvetlenül..."


Köszi, de úgy hallottam azok túlárazottak. Ha elmondod nekem, hogy milyen étrendkiegészítőt szedjek, akkor megtalálom más cég kínálatában is. A célom, hogy egészséges maradjak, ne az hogy egy céget gazdagítsak.

2021. máj. 5. 10:39
 16/23 A kérdező kommentje:

#12 "Szedj D-vitamint és cinket. C-vitamint is szedhetsz, de szerintem legjobb természetes forrásból, pl. limonádé friss citromból (mézzel). Savanyú káposztát (nem főzve), nyers paprikát megeszed? Azok is nagyon jó források."


Ok, köszi. Cink, D vitamin. Próbáltam a D vitamint, de ha a napi 2000NE főlé mentem elkezdtek fájni a térdeim, vállaim. Szedek természetes C vitamin tablettát. Napi 1000mg-ot



"Sajnos az egészségtelen táplálkozás + mozgáshiány nem jó, ahogy a napi 2 liter tej sem. A vitaminok egészséges(ebb) életmód és kaja mellett érnek a legtöbbet. De te tudod."


Nem tudok egészségesen enni, mert nem bírok enni gyümit, zöcsit. Szerintem ezeket az erős akaratúak vagy a gyenge ízérzékelők tudják lenyomni. Viszont a tejjel természetes formában tudok bevinni csomó vitamint, ásványi anyagot, ami jó. Próbálok mozogni is, de nincs kedvem legtöbbször. Azért boltba még gyalog megyek le. ez is valami

2021. máj. 5. 10:43
 17/23 A kérdező kommentje:
Mit szedjek még?
2021. máj. 5. 10:43
 18/23 anonim ***** válasza:

A D vitaminnal együtt érdemes K vitamint is szedni, így lehet, hogy nem lenne vele problémád. Egy próbát megér. A magnézium pedig segíti a D-vitamin hasznosulását. Olajos magvakban sok a magnézium, pl. tökmag, dió, ilyeneket szoktál enni?

A krumplit meg tudod enni? Az is zöldség, és van benne pár hasznos tápanyag, pl. kálium. Fura, hogy semmilyen zöldséget se szeretsz, a töltött káposztát, gulyáslevest, húslevest, franciasalátát pl. sok olyan ember is szereti, aki nincs oda a zöldséges ételekért.

Egyébként én szeretem a legtöbb zöldséget és gyümölcsöt, már gyerekkoromban se volt velük problémám. Nem muszájból eszem őket.

#12

2021. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18 köszönöm a választ. A húslevest imádom. Abban is van zöldség, pl főve szeretem a répát, de én úgy tartom hőkezeléssel már elveszít minden értékes tápanyagot. Tévedek?


Krumplit is gyakran eszem és nagyon szeretem is, de főve. Gulyást is imádom, sok fűszerrel, piros paprikával,hússal,sóval, de van benne krumpli és répa is, de kifőzve. Akkor az is jó lesz? :)


A savanyú káposztát kedvelem nyersen, ezt kihagytam és sok hagymát, paradicsomot is fogyasztok. Köszönöm kipróbálom K vitaminnal a D-t. Meglátjuk mi lesz :)


köszi. Ment a pacsi!

2021. máj. 5. 11:41
 20/23 anonim ***** válasza:

Akkor nem is olyan rossz a helyzet :) A zöldségek főzve is tartalmaznak vitaminokat, ezeknek csak egy része bomlik le. Az ásványi anyagok (pl. kálium) és a rost pedig főzés után is bennük maradnak (a leves ilyen szempontból a legjobb, mert a főzővizet is elfogyasztjuk). Sőt, a főtt répában lévő karotinok jobban hasznosulnak.

Azokból a zöldségekből, amiket nyersen, főzve vagy savanyítva szeretsz, egyél minél többet. A főtt krumpli is jó, pl. a kálium miatt.

2021. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!