Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most hogy ennyi Sinopharm es...

Most hogy ennyi Sinopharm es Szputnyik van, beoltatjatok magatokat, vagy hozzam hasonloan vartok a Pfizerre?

Figyelt kérdés
Most vagyok masodjara covidos, igy en meg raerek varni. De ha majd olthatok akkor Pfizerrel szeretnem.

2021. ápr. 28. 16:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó: teljesen mindegy melyiket kapod. Én egyedül az Astrat utasítottam volna el a 12 hét várakozás miatt
2021. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem megfelelt a szputnyik is. Már a másodikat is megkaptam.
2021. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
28%
Lekéstem a mai pfizer időpont foglalásról, lefagyott a rendszer. Elmenni meg így nem akartam. De inkább várok még a pfizerre. Csak a hülyének mindegy, hogy melyiket kapja. Ha jön az indiai mutáns vírus, nem hiszem hogy mindegyik vakcina jó lesz ellene.
2021. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem eddig a járványig, sokan nem voltak tisztában a vakcinaelőállítási technológiákkal. Nagyon úgy fest, hogy a WHO is támogatni fogja a Sinopharmot.

A vakcina nem fagylalt, hogy válogassunk.....

2021. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#25! Szerintem te a Novicsokról beszélsz és azt Navalnij kapta, az tényleg durva.

Én nem válogattam bő két hete kaptam az első adag Astrát, de Sinopharmot és a Sputnikot is elfogadtam volna.

Te melyiket akarod?

2021. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%
Mindegyik el lesz fogadva, kell a pénz a kínaiaktó meg az araboktól. Ennyi elv nincs az EU ba hogy ezt el lökje magától :D mondom ezt úgy hogy balos vagyok. Amint lesz vakcinaútlevél el lesz fogadva. Csak még megy a hiszti. 1000%
2021. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi elv nincs az EU ba hogy ezt el lökje magától "

Úgy fest eddig, hogy működik a Sinopharm, miért kellene elutasítani, ha biztonságos és hatásos.

2021. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%
28 Hiába magyarázza a kormány, hogy jó, mégis elutasítják a sinopharmot. Ennek mi lehet az oka?
2021. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem a kormány magyarázza, a kormánynak az volt a jó döntése hogy abban a helyzetben amikor nem válogathatunk, elfogadta a kínai és az orosz vakcinákat. Nem támogatom ezt a kormányt de ebben kifejezetten egyetértek. Nem vagyunk abban a helyzetben hogy válogassunk és bizony ilyenkor akár bizalmi alapon is el lehet fogadni a vakcinát hiszen 100-200 millió embert már beoltottak vele. De persze be is vizsgálták hogy hatékony e. Teljes mértékben hülyeségnek tartom azt hogy ebben a helyzetben válogatnak. És ezzel az emberek szívják meg mert sok a bizonytalan hogy utazhatnak e vele. Nyílván igen mert rengeteg ember ezzel van beoltva a világon. Ez nem Fidesz vakcina!
2021. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%

#29-es!

Csak két példa arra, hogy működika a Sinopharm: Gőgös Zoltán exszoci parlamenti képviselő és Sváby András laboreredménye.

Lehet, hogy elsősorban időseknél kell még egy harmadik oltás is az antitestekhez, de a sejtes immunválasz az ettől függetlenül működhet.

Az elölt vírust tartalmazó vakcina szélesebb immunválaszt kínál, mint az mrns vagy a vektorvakcinák.

[link]

Már Pécsett is vizsgálják a Sinopherm hatékonyságát.


#30-as!

Nagyon jól megfogalmaztad a lényeget! A lényeg, hogy akármelyik vakcinát, amit az orvos felír, mihamarabb fogadjuk el.

2021. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!