Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért válogat a vakcinák...

Miért válogat a vakcinák között az, aki nem is ért hozzájuk?

Figyelt kérdés

Ma elérhettük volna a 4 millió beoltottat, ha nem lenne ennyi oltásellenes meg Pfizer-Moderna vakcinához ragaszkodó.


Nem is értenek hozzájuk, mégis válogatnak, az orvosi javaslat ellenére is, AstraZeneca, Sinopharm, Sputnik nem jó nekik.


2021. ápr. 29. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem erhettuk volna el. A regisztraltak kozott sok olyan van, akik nem olyan regen voltak betegek, esetleg jelenleg is betegek.

A vakcinak megitelesehez, hirnevehez pedig a medianak van a legnagyobb koze, utana pedig a politikanak, hogy xy vakcinat nem fogadnak el kulfoldon meg ilyenek

2021. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

A kínai alig ad védettséget 3-4 oltás után. Az Astra 60 év alattiaknak nem ajánlott az esetleges rögképződés miatt. Ezek tények,ennek ellenére ki az aki szívesen beadatja.

Persze hogy válogatnak.Szputnyikkal semmi baj azt sokan kérik.

Nem mellesleg nem mindegyiket fogadják el külföldön,na most akinek kint él rokon az nyilván olyat fog kérni amivel mehet.

2021. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek joga van választani . Az emberek csak élnek a jogukkal,senki nem tartozik magyarázattal neked 🤡
2021. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért is kellene elfogadni azt amit rá akarnak tukmálni az emberre? Csak azért, hogy " legyen meg a 4millió beoltott" ? Joga van mindenkinek eldönteni, hogy elfogadja-e a felkínált, rendelkezésre álló oltást. Te be vagy oltva kedves kérdező? Gondolom be...akkor azzal foglalkozzál, mert ez a lényeg.😏🙌
2021. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert valójában senki sem ért hozzájuk. Még az orvosok sem. (Kivéve a kérdezőt, mert ő nagyon okos és ő ért mindenhez is.)
2021. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Astra: vérrög (Johnson is).

Mégha kicsi is az esély,nem kockáztatok.

Kínai,orosz: jelen pillanatban nem lehet velük külföldre utazni,sok embernek fontos.

Én mondjuk kínaira jelentkeztem,de sok embernek betegség miatt Pfizer vagy a Moderna ajánlott,vkinél ugyanilyen okokból a Szputnyikot is mérlegelni kell.

Ennyit laikus is tud.

2021. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A mellékhatásoktól egyiknél sem félek, viszont a hétvégi kínai vakcinás kampányból nem kértem, az elbizonytalanító hírek ÉS a kormány hozzáállása miatt. Több szakember sem merte jó szívvel ajánlani a hatékonyságával kapcsolatos vegyes eredmények miatt, több országban harmadik körbe kezdtek vele. Eközben Gulyás Geco kerek-perec kijelenti, hogy márpedig nem kell harmadik dózis. Én meg márpedig nem leszek statisztika: fontos az oltás, na de csak azért, hogy a kormány elmondhassa, hogy megvan az iksz milliomodik beoltott és nyomathassuk a focit, nem fogom magam valami löttyel beoltatni.
2021. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A sonkák között is válogatsz húsvétkor, és milyen alapon? Mennyit értesz az állatok felneveléséhez és az élelmiszer előállításához? Akkor csak egy ünnepi ebédről, most meg esetleg az életedről van szó.

Az emberek azok alapján az információk alapján döntenek, amik alapján tudnak. A bizalom is sokat számít. Pl. orvos családból származom, és biztos, hogy nem bízom egy orvosban sem csak azért, mert orvos. Az oltási rend meg akkora káosz, hogy ki hiszi azt el, hogy a "számára legmegfelelőbb" vakcinát ajánlják neki? Felajánlják, ami épp a kezük ügyébe kerül, ennyi.

Mindenkinek joga van dönteni, hogy ha esetleg valami baj van, azt lehessen mondani: "igen, én vállaltam ezt a kockázatot". Mindegyikben van kockázat, vagy így, vagy úgy, ezt kár tagadni.

Én elfogadom az Astrát, mert amerikaihoz úgysem jutok hozzá, a kínaiban a származási hely miatt nem bízom, a vektorvakcinák közül pedig az Astra csimpánzadenovírusos vakcinája szerintem jobb, mint a Szputnyik vagy a Jahnsen emberi adenovírusos cuccai, ráadásul messze az angol-svéd gyártó a legbizalomgerjesztőbb a szememben.

Ebben is van kockázat, de én ezt vállalom, mást meg nem.

2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Annyira agymosottak az emberek. A Pfizer idegrendszeri problémákat okoz, de erről soha nem jelenik meg cikk. Az Astra 0,0001%-kal vérrögöt okoz - teli vele a media és a sok birka utána ezt kántálja. Astrát kaptam, semmi bajom. És a többi ismerősömnek sincs semmi baja tőle. Csak a Pfizerről hallottam rosszakat, de a sok agymosott sznob azt hiszi, hogy hű dejó vakcina. Semmivel sem különb a többinél.
2021. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
9-es neked a Pfizerről honnan van infód? Tényleg érdekelne.
2021. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!