Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Begyulladt a köldök piercingem...

Begyulladt a köldök piercingem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja szúrtam magamnak köldök piercinget. A higiénia megvolt már nem ez az első piercing szúrásom. Viszont eddig még egyik piercingem sem gyulladt be. Próbáltam sós vízzel az sem igazán segített,most próbálom teafaolajjal. Valakinek valami itthon tipp? Csak hétfőn tudok elmenni a patikába tetran kenőcsért, addig tud valaki valamit ajánlani? Nem gennyezik csak reggel de akkor is egy két iciri piciri csepp. Kicsit megvan dagadva és piros.

2021. ápr. 29. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Szakítsd ki.
2021. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Proliknál ez valami fétis, hogy maguknak csinálnak tetkót, meg piercinget? :DDD
2021. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem vedd ki azonnal!! És fertőtlenítsd a helyét.


Én sem értem, hogy miért kell ilyeneket csinálni...

2021. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek aztán nagyon hasznos válaszok..

Köszönöm az utolsó válaszolónak, utána nézek még :)

2021. ápr. 29. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Kenőcsöt ne kenj rá, csak ront a helyzeten. Valószínűleg mégsem volt annyira higiénikus minden, mint gondoltad. Octenisept sprayt vegyél rá és kezeld naponta többször. Ne bohóckodj sós vízzel, mert az nem fertőtleníti rendesen, a teafa olaj pedig erősen szárítja a bőrt, ami szintén nem segít. Minimum Betadine kell, ha fertőtleníteni akarod. Ne várj vele hétfőig, mert addig valószínűleg csak rosszabb lesz. Ha nem tudod most rendesen kezelni, akkor vedd ki és hagyd begyógyulni.
2021. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!