Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet antitest tesztet...

Hol lehet antitest tesztet igényelni Sinopharm vakcina után?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy néhány esetben nem megfelelő a védelem, és érdeklődnék, hol tudom ezt letesztelni. A klasszikus Covid teszt elvileg nem megfelelő ilyen célra, akkor viszont hol lehet vizsgálódni?


Köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 30. 11:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Illetve, ha nem termelődne antitest, akkor van Magyarországon lehetőség újraoltásra? Tehát ha kérnék másféle vakcinát, arra jogosult vagyok ilyenkor?
2021. ápr. 30. 11:21
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen felesleges ilyen teszteket csináltatni, a sejtes immunitást pl. nem mutatja ki.
2021. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Ebből nem tudom, miért következne az, hogy felesleges.

Immunisnak antitestet termelő személy tekinthető.

2021. ápr. 30. 11:29
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
3, nem igaz
2021. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
beguglizod azt hogy covid antitest teszt és a legközelebbi nagyobb várost és kiad egy csomó maszek céget aki csinál.
2021. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm, megnézem!
2021. ápr. 30. 11:31
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

4

Ne terjesszük már a fido-orbanista baromságokat hogy a sino meg a sputnyik antitest nélkül is véd mert azok másképp védenek. Már a kínaiak is beismerték, hogy a sino semmit nem ért, ők is két-három sino ráoltanak még egy Pfizert mert úgy talán már oké lesz.

2021. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#4 De ha sejtesz válasz még nem is mérhető, akkor miért alapozzak arra? Épp annyira lehet az is nulla. Csak abban bízhatok, amit mérni tudok.
2021. ápr. 30. 11:32
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Hányszor, de hányszor elmondták hogy felesleges az anitest teszt oltás után, mert úgysem derül ki semmi...

Ha mindenképpen feleslegesen akarod költeni a pénzed, akkor menj a Synlabhoz. Ők tesztelnek.

2021. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

9

Nyunyóka azt is mondta, hogy tegyünk meg mindent azért hogy elkapjuk a betegséget meg hogy kórházba kerüljünk. Ezek után nehéz komolyan venni bármit amit mond, főleg az ilyen égbekiáltó baromságokat, hogy fölösleges az antitest teszt.

2021. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!