Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik pfizert kaptak, és még...

Akik pfizert kaptak, és még esedékes 1-2 héten belül a második oltás, nem aggódtok hogy nem lesz oltóanyag?

Figyelt kérdés
A mai pfizer oltási roham után kicsit elbizonytalanodtam, hogy tettek-e félre elég oltást azoknak akiknek a második jönne a közel jövőben, vagy hoppon lehet maradni? Nekem május 10-én lenne a második oltásom pfizerrel, és sem 3-4 órákat sorban állni, sem kimaradni nem szeretnék kismamaként... Érdemes volna előtte telefonálni egyet, mielőtt odamennék?

2021. ápr. 30. 13:54
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Miért izgulsz? Jön még Pfizer május 10-ig, el fognak tenni neked is.

Itt az egyetlen lehetőség, ha kimarad egy szállítmány, olyankor szólnak neked telefonon, hogy ne menj, később tudnak csak adni.

2021. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Jön még Pfier, meg van is. Viszont most kb 1 hónapig csak azok fognak kapni, akik 18 év alattiak és akiknek pedig most lenne a 2. adag. Júniustól lehet majd újra az első Pfizerre jelentkezni 18 év felettieknek.
2021. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, csak mert azt olvastam, hogy holnapig eloltják a jelenlegi pfizer készletet, utána hetekig nem lesz pfizer oltás. Remélem, hogy ez a második oltásokat nem érinti.
2021. ápr. 30. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
2.-nak köszönöm, így már világos!
2021. ápr. 30. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy második adagosak lesznek meg 16-18-as korosztálynak. Anyumnak is május 5én lesz a második pfizer, de neki nem szóltak, hogy ne lenne, szerintem nyugi :)
2021. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

2-es

Bekajáltad Orbán hazugságát?

2021. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Májusban egyébként 1,3 millió adag fog jönni, csak Pfizerből.
2021. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!