Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tűfóbiás társaim, nektek...

Tűfóbiás társaim, nektek milyen érveitek vannak a vakcina ellen?

Figyelt kérdés

A magyar lakosság fele nem regisztrált még az oltásra, 90% a tűtől, az oltástól való félelem miatt, persze ezt ciki mondani, más omokra kell hivatkozni?


Milyen érveitek vannak arra, hogy ne regisztráljatok, ne vegyétek fel az oltást?


Kérlek ne fussunk felesleges köröket, ne azzal kezdjétek a választ, hogy "én nem a tűszúrástól félek, hanem...."


2021. máj. 1. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem bízom meg benne, ennyi.
2021. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Argloss ***** válasza:
65%
Szerintem ez a retardált szégyenítsük bele, kényszerítsük rá őket hozzáállás az oka. Ha megfelelően lenne kommunikálva és leszervezve a dolog, akkor egészen más lenne az emberek hozzáállása is.
2021. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Tűfóbiás vagyok, de olyan szinten, hogy a váróteremben az oltás előtt azt hitték elájulok. Folyt a hideg verejték rólam, vérnyomásom az egekben. Minden bajom volt, előtte pl hasmenés hányás. De én előre szóltam, hogy tűfóbiám van, lehet elájulok. Ketten áltak a szék mellett + az orvos aki beadta. Elfehéredtem, szédültem de kedvesek voltak, megértőek.

Szerdán kaptam kínai vakcinát, semmi mellékhatás nem volt idáig.

De a tudat, hogy én oltást kapok nagyon megviselt.

24N

2021. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

90% a tűtől, az oltástól való félelem miatt,



Ezt honnan szoptad?

2021. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Én nem a tűtől félek, hanem,hogy nem mehetek Bahreinbe :-D

[link]

2021. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Akkor a népesség fele az tényleg ilyen buta? Önként akar mennyi a vágóhídra? Az a helyzet hogy ez így igaz.

Népességcsökkentés az egész, van egy full gyenge szándékosan létrehozott "csalijárvany", amiben szinte alig halnak meg, ugyanannyian mint az influenzában (tényleg), csak a média miatt hiszik az emberek azt hogy világjárvány van, közel se, és meggyőzik őket hogy megvan a megfelelő gyógymód (ami a kísérleti vakcina, ez nem oltás), teljesen fölösleges mert 99,9% hogy átmennél rajta. Az emberek ennek bedőlnek sajnos, a TV-ben meg a nagy médiában mindig az fog menni hogy ez hatásos és biztonságos, közbe meg pont hogy nem, ellenkezőleg! Halnak meg és betegednek le miatta folyamatosan, ha nem is most, majd később, semmilyen infó nincs róla hogy hosszútávon évekkel később mit okoz, súlyos mellékhatásai vannak amikre nem is figyelmeztetnek, halálra se, felelősséget szintúgy nem vállalnak, és mindig lesz olyan tájékozatlan tudatlan aki elmegy oltatni. A vakcina súlyos vírusokkal van teli, amely legyengíti az immunrendszered és úgy mész át a COVID-on amit beleraktak!

Az összes korház tele van súlyos szövődményes, oltott beteggel, de ezt nem mondhatják el akik ott dolgoznak mivel titoktartási kötelezettség van rajtuk!

Csak azt nem értem hogy ki mire akar oltatni mikor semmilyen járvány sincsen? Már itt gyanús a dolog. Vagy is van, influenza de az mindig is volt, Sars-Cov is 2003 óta. Csak ez annak a mesterségesen kifejlesztett változata. Azt ugye tudjátok hogy még egy igazi pusztító járványnál sincs tömeges vakcináció, volt már de akkor is nagy bajok lettek belőle.

2021. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
6-os vagyok: Javítok, a népesség 85%-a ilyen buta. Pedig csak ha ezeket a dolgokat átgondolnák amiket leírtam akkor már rájönnének hogy mekkora emberellenes propaganda zajlik itt. Alig van több "oltásra" jelentkező, ezért a kormány elkezdett zsarolni mindenkit.
2021. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem felek en a szurastol ...


[link]


... csak nem birom az orvosi rendelok szagat :)

2021. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem is ertem miert nem jonnek hazhoz? Csomagot sem csak atadasi pontra lehet kerni, van hazhozszallitas :)
2021. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Féltem az egészségemet és az életemet.

Indokok: korábbi kudarcba fulladt vakcinakísérletek, korábbi oltások körüli botrányok, kétes múltú vakcinagyártók, hiányos és megbízhatatlan információk, statisztikák és kutatási eredmények a jelenlegi oltásokkal és magával a vírussal kapcsolatban, oltások utáni fertőzések és halálesetek, olyan szakértők megszólaltatása a tömegmédiában, akik anyagilag és pozíciójuk folytán érdekeltek a vakcinák tömeges eladásában, valódi tudományos viták hiánya, neves és releváns szakértelemmel bíró tudósok üldözése, ellehetetlenítése, véleményük, kéréseik, figyelmeztetéseik figyelmen kívül hagyása. Ezen kívül saját rossz tapasztalataim oltásokkal kapcsolatban.

Engem már rengetegszer szurkáltak életemben, gyerekkori kötelező oltások, injekciók, vérvételek, véradás... Ebből most inkább kimaradok.

2021. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!