Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tűfóbiás társaim, nektek...

Tűfóbiás társaim, nektek milyen érveitek vannak a vakcina ellen?

Figyelt kérdés

A magyar lakosság fele nem regisztrált még az oltásra, 90% a tűtől, az oltástól való félelem miatt, persze ezt ciki mondani, más omokra kell hivatkozni?


Milyen érveitek vannak arra, hogy ne regisztráljatok, ne vegyétek fel az oltást?


Kérlek ne fussunk felesleges köröket, ne azzal kezdjétek a választ, hogy "én nem a tűszúrástól félek, hanem...."


2021. máj. 1. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Tűfóbiás vagyok, de regisztráltam, könnyeztem, miközben beadták. Alig éreztem egyébként, csak az irracionális rettegés miatt sírtam. Kinőttem már a pelenkából, szóval emiatt nem kerestem indokokat.
2021. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

"A magyar lakosság fele nem regisztrált még az oltásra, 90% a tűtől, az oltástól való félelem miatt, persze ezt ciki mondani, más omokra kell hivatkozni?"


Nem a tű miatt nem oltatják magukat az emberek, inkább mert félnek egy normálisan le nem tesztelt kotyvaléktól amit beléjük akarnak nyomni vele.



"Milyen érveitek vannak arra, hogy ne regisztráljatok, ne vegyétek fel az oltást?"


Influenzára se oltatom magam,akkor egy gyengébb valamire minek? Többnyire azt is max 1-2 nap alatt kialszom az ezen felüli +3-4 nap táppénz meg tök jó.

Mellesleg nem vagyok hajlandó az életemből 1 percet se erre áldozni, van jobb dolgom is.


"Kérlek ne fussunk felesleges köröket, ne azzal kezdjétek a választ, hogy "én nem a tűszúrástól félek, hanem....""


Mért lenne fölösleges kör? Az emberek kb 99.99%-a nem tűfóbiás de te effektíve annak akarod őket beállítani...

2021. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!