Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID oltás összeesküvés?

COVID oltás összeesküvés?

Figyelt kérdés

Miért lenne ez az egész oltás dolog annyira hihetetlen?

Tény hogy elég nagy veszély a túlnépesedés, stb.

Mi van ha ez egy mesterséges vírus, csak azért hogy elterjesszék az egész világban, hogy legyen indok vakcinát adni.

Már 1milliárd ember kapott oltást a földön. (Nem olyanokra gondolok hogy meghal aki oltast kap).

Arra gondolok hogy valahogy impotenciát okoz pár év múlva, vagy esetleg módosít valamit a génekben hogy az utód legyen impotens. Ezzel megállítható lenne a túlnépesedés úgy hogy szinte észre sem vették az emberek.

Szerintem ez nem akkora nagy baromság.

Nyilván ezek csak gondolatok, semmi bizonyíték nincs, de én nem lepődnék meg ezen


2021. máj. 2. 00:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

jó, és akkor segítsetek.

a pfizerben lehet a chip, ugye?

ÉS akkor a többi megöl?

Vagy ez is csak ez chippel?

vagy akkor a chipesek zombi rabszolgák lesznek, a többi halott?

és ha vékony, egészséges fiatalnak is ölőt adtak?

2021. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Tabbouleh ***** válasza:
68%

Miért olyan nehéz ezt értelmezni?

Írtam, hogy a társadalmat akarják szétb.rmolni ezzel a mesével, utána magától kinyírják egymást az emberek. Az oltatlanok lesznek az új feketék. A vakcina hatása másodlagos, azt senki sem tudja,mit fog okozni.

De kajak nem hiszem el, hogy nem veszik észre az emberek, hogy aki engedelmes, az pontot (KreDiTEt) kap. Kínában is ez van.

De mind1, nem próbálok senkit meggyőzni

2021. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
20%

szóval megöl egy oltott egy oltatlan, mert csak?

miért pont emiatt, ha eddig más vita miatt nem?

vagy a chip aktiválja az ölést?

2021. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
#21: Kamu ez az egész. Én mondtam az orvosomnak, hogy csipeset kérek, meg szóljon a bilgécnek, kis memórianövelővel tuningolja meg, de azt mondta, nem tud olyat adni. :(
2021. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Miss Endzsi ***** válasza:
Volt már a történelemben kaptában elkészített védőoltás, majd pont most fognak vele meggyilkolni minket. A cégeknek szükségük van a vásárlói rétegre, nem fognak kinyírni.
2021. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25, már a háború után gyilkolni jöttek a bcg ellen, van, aki azóta már dédnagyszülő, normális utódokkal
2021. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel én meg azt mondhatom, hogy mesterséges a vírus és az oltás is megvolt előre. A vírus durvulni fog, 100%-ban halálos lesz és aki beoltott túléli aki nem az meghal. És több nem beoltott lesz, mint beoltott. Így a népességet csökkentették.. ;). Persze ez sem igaz, de látod.. Ilyen baromság az én ötletem, mint a tiéd. Menj könyvet olvasni inkább.
2021. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Az oltatlaok lesznek az uj feketek. Jo.

Feketek nem haltak ki.

Kajak nem hiszem el, hogy lepontozni tudtok csak, de logikus valaszt adni nem

2021. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Szerintem a Big Pharmának és a politikai/gazdasági elitnek többféle terve lehet, és ezek nem feltétlenül zárják ki egymást.

Egyrészt a tömeges oltások az oltásgyártóknak busás hasznot hoznak úgy, hogy nem kell aggódniuk, hogy kártérítéseket kelljen fizetniük az oltáskárosultaknak. Majd kifizetik helyettük a kormányok, ha egyáltalán kifizetik.

Másrészt ha sokan meghalnak az oltásoktól, és emiatt csökken vagy nem nő a világ népessége, az egyes vezető figurákat elégedetté fog tenni. Nem fog mindenki belehalni az oltásokba, az eddigiek alapján a súlyos mellékhatások főleg azokat érintik, akik idősek vagy krónikus betegek (ahogy a vírus is főleg rájuk veszélyes). A kormányoknak is jól fog ez jönni, kevesebb nyugdíjas és munkaképtelen ember lesz, több pénz marad az államkasszában.

Ha az oltások miatt több lesz a krónikus beteg, az megint a Big Pharmának fog kedvezni, eladhat majd jó sok gyógyszert. A kormányoknak ez nem lesz jó, mert több lesz a munkaképtelen ember, de valószínűleg lenyelik a békát. Azt nem fogják elismerni, hogy tévedtek, és az oltások károsak is lehetnek, mert az nekik presztízsveszteség lenne.

Ha az oltások miatt esetleg többen kapják el a mutáns vírusokat (ez nem biztos, de elképzelhető), akkor lehet a mutáns vírusokra fogni mindent, és új vakcinákkal beoltani mindenkit.

Ha az oltások miatt kevesebb gyerek születik, emiatt csökken vagy nem nő a népesség, az megint csak azoknak a bizonyos figuráknak okoz örömet, a kormányoknak attól függően, mennyire vannak túlnépesedve, mekkora a gyermekhalandóság stb. Nekünk magyaroknak nem lesz jó, más kérdés pl. India, Kína.

A lezárásoknak, korlátozásoknak sokféle haszna lehet a politika/gazdasági elit számára, pl. nagyobb kontroll és hatalom kiépítése az állampolgárok felett, nemkívánatos/zavaró személyek szorosabb megfigyelése és kordában tartása, családi és egyéb kötelékek lazítása, a gazdaság kisebb szereplőinek tönkretétele, a nagyobbak megerősítése. A diszkriminatív intézkedések politikai haszna a társadalom megosztása (oszd meg és uralkodj), az oltási hajlandóság növelése, mely utóbbi a Big Pharma céljait is szolgálja.

A fentiekben sok a "ha", nem biztos, hogy így lesz, csak lehet, talán. Lehetnek jobb és rosszabb forgatókönyvek. Lehet reménykedni abban, hogy az oltások révén vagy más okból megszűnik a járványhelyzet, kevesebb ember lesz beteg vagy hal meg, feloldják a korlátozásokat és minden visszatér a normális kerékvágásba. Én is szeretném, hogy így legyen, de sajnos elég pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban. Pár év múlva majd kiderül.

Egyébként ha túl sokan rövid időn belül belehalnának vagy súlyos betegek lennének az oltásoktól (mindtől), az túl feltűnő lenne, kockázatos, hogy betiltanák az összes fajtát, vagy zavargások lennének. Ha tényleg ez a titkos terv, azt óvatosan, lassan kell végrehajtaniuk, hogy ne legyen feltűnő, ki lehessen magyarázni, el lehessen tussolni. És mostanra már kiderült volna amúgy is. Ha csak 1-2 oltásról derül ki, hogy nem biztonságos, az a többi gyártó malmára hajtja a vizet.

2021. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok meg akkor hogy mi az értelme beoltani már a fiatal/gyerek korosztályt is?

A korábbi járványok is eltűntek védőoltás nélkül, a vírusok tulajdonsága az hogy szinte 99% hogy a mutációk gyengülni fognak, a vírusnak nem célja megölni a gazdatestet.

Köztudott hogy oltás mellett ugyanúgy továbbadod a betegséget másnak, megbetegedhetsz, csak enyhébb lefolyással.

Az egészséges fiatal szervezetre pedig körülbelül annyira veszélyes mint az influenza tudtommal.

Akkor még is mi az értelme?

Olyan sokat nem befolyásolna a járványgörbén.

A gyermekkori kötelező oltásokokat ne soroljátok ide, teljesen más kategória, egy életre nyújtanak védettséget, évekig kísérleti fázisban vannak, ez meg 6hónapig,össze lett csapva.

2021. máj. 5. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!