Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki már megkapta mindkét...

Aki már megkapta mindkét Sputnik oltását, melyik után volt több mellékhatás?

Figyelt kérdés
Első után hőemelkedésem volt, ennyi, semmi több. Mire számíthatok a másodk után? Holnap reggel kapom.

2021. máj. 4. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél izom vese fájdalom hidegrázás láz kb 1 napig.

Másodikat megse éreztem este viszont lázas lettem körülbelül 20 percre azóta se semmi

2021. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmi, második után 2 napig lázas voltam.
2021. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Első után két és fél napig hullámokban jött rám a hidegrázás. De bementem dolgozni , mindig vettem be lázcsillapítót.


Most a második után egy napig olyan volt mintha beteg lennék az elsőhöz hasonlóan,csak hiába vettem be gyógyszer ugyan így megmaradt a rossz közèrzet. Nem tudtam sokáig talpon lenni,szèdültem, fájt mindenem. Inkább feküdtem. Nem is mentem be dolgozni. Azért teperhetett le jobban mert megjött. Pont az oltás napján jött meg. Nekem ilyenkor az első két nap sok vèrzèssel jár. Szóval nem csak az immunrendszerem dolgozott de még a kis.kö.csög hormonjaim.


Azért is tudom be a menstruáció miatt lehettem rosszul,mert az ikertestvéremnek semmi baja nem volt a második után. (Egy petèjűek vagyunk, elsö oltásnál egyformán szarul voltunk. Egyszerre kaptuk most is mint az elsőt :D)

2021. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a második utan voltam rosszabbul, de nem volt az sem vészes, 37.5 hoemelkedes, plusz vegtagfajdalom.
2021. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!