Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nézik az egész világot...

Miért nézik az egész világot hülyének?

Figyelt kérdés

Tavaly minden egyes ember csüngött az operatív törzsön, a kormányinfón, a koronavirus.gov-on, tényleg ez a dolog új volt, emellett halálos is ugyebár. Ám de, hamar rájöttünk, hogy mennyie csúnyán átvágnak bennünket. Kérdezem én, mi a cél ezzel a világjárvánnyal, és mikor lesz vége? Fiatalon mi a francért nem lehetek szabad? Most ne jöjjön senki nekem h "Na büdös tróger, el vagy lustulva az online oktatásban!" Emellett az összeesküvési elméletekkel se gyertek, mondjuk biztos nem az Északi-sarkról olvadt ki ez a vírus:)

Egyszerűen már elegem van!



2021. máj. 4. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy nem tök mindegy, hogy honnan a fenéből jött ez a vírus ha már egyszer itt van?

Nem értem mi a kínja mindenkinek az oltással. Igazán nem nagy dolog egy évben egyszer vagy kétszer elmenni egy oltópontra vagy a háziorvoshoz és beadatni egy oltást. Főleg ha időpontra lehet menni.


Azért ne gondoljuk már, hogy a világ szinte összes politikusa meg orvosa hülye. Meg minek hitetlenkedni? Biztos nem a hitetlenkedőknek van általános orvos szakról diplomája 6 év tanulás után meg még a szakvizsgák. Biztos nem ők látnak el minden nap beteg embereket. Egyesek nagyon magabiztosak, de a tudásuk nagysága messze van a magabiztosságuk és hitetlenségük és felelőtlenségük nagyságától.


Mellesleg, nem ez az egyetlen vírus, ami állatról emberre terjedhet, mégis csak ezt az egyet tartják kitalációnak. Ez aztán baromi logikus, tényleg...

2021. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!