Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem vagyok beoltva, nem...

Nem vagyok beoltva, nem (lehet) gond?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem, mert így is védett állat leszek, mert az ellenanyag szintem az egekben. :)

Igaz csak 4 hónapra kapom, de a nyarat kihúzom vele és utána majd lesz valahogy.

Hátha befejezik már ezt a csimbum cirkuszt.

2021. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
1,2, Kérdező: Már hogyne lehetne gond. Ha nem leszel beoltva csak idő kérdése mikor kapod el. Az, hogy a te szervezetedben milyen lefolyású lesz nem tudhatod. Számít a súlyod, van- bármi betegséged, hány éves vagy stb. Ne dugd homokba a fejed, ha van esélyed jó oltásra élj a lehetőséggel. A bagósok is azzal nyugtaják magukat, hogy a probléma őt nem éri utol csak a szomszédot...csak amikor a szomszéd is ugyanezt gondolja akkor meg már te leszel a szomszéd.
2021. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet e gond, attól függ mi a célod, ha az hogy ne legyél beoltva ha addig élsz is akkor azt elérted.
2021. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok beoltva, vállalom a kockázatot.
2021. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én se vagyok oltva. Már nem azért de eltelt két év és még csak ismerősöm sincs aki elkapta szóval ez a cssak idő kérdése hogy elkapd dolog elég nevetségesen hangzik főleg hogy pénztáros vagyok amúgy. De egyébként sokan vagyunk úgy hogy te beadattad oké, de hagy döntsem el én is kell e nekem vagy sem. Egy évig teszteltek szóval nem fogok az oltó ponthoz tolongani hogy szúrjanak. Várok figyelek mérlegelek, ha úgy látom jónak idővel úgy is meglesz, de ezzeo az erőltetéssel nagyon nem értek egyet
2021. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd csinálnak belőle belőle gondot.
2021. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7: Haha majd lesz ne félj. Nem tudom hol laksz vagy dolgozol. Nekem itt a környékemen - kisváros - több tucat emberrel tudod aki már koronavírusos volt. Sajnos a szomszéd lépcsőházban halt meg nemrég egy negyvenes nő aki kissé kövérebb volt és asztmás, ennek fokát nem tudom. Bekerült a kórházba a lélegeztető gépre aztán a végén már a tüdejének csak pár százalék a működött. Egy másik nő aki évfolyamtársam volt negyvenhezhez közeli, nem tudok semmilyen betegségéről, szintén kórházba tüdő már nem működik mesterségesen lélegeztetik. Ha meghal három gyerek fog fél árván maradni. Tudnék még több esete is mondani fiatalabbat idősebbet, hogy olyat aki kegyetlenül megszenvedte szóval hidd el bőven vannak emberek akik elkapják. Hamis biztonságérzetben tartod magad, mint oly sokan akik ugyanazt gondolják mint te. Persze kezdhetsz így nem fontos magad beoltatni, de valószínűleg hátrányt fog szenvedni mert nem mehetsz majd ide-oda a későbbiekben. Nyilván nem ez a fő oka annak, hogy oltás kapj. Sajnos az emberek természete olyan, nem mondom hogy a többségében de valószínűleg, amíg a baj nem kopogtat az ajtón képletes értelemben véve, vagy a közelben addig nem cselekszik. Mivel nem fogjuk elérni azt a számot ami az elméleti nyájimmunitáshoz kelleni fog, mert az emberek nem fogják beoltatni magukat annyian, ezért majd úgyis kötelezővé fogják tenni.
2021. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ha be lennél oltva akkor nem élnél bizonytalanságban és nem kellene kérdést ide kiírnod hogy gond-e ha nem vagy beoltva.
2021. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!