Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érzem azt, hogy a...

Miért érzem azt, hogy a csókosok és a szerencsések kapják meg a jó vakcinákat?

Figyelt kérdés

Az EESZT oldalán csak a 3 legnépszerűtlenebb vakcina foglalható. Én vagy Pfizert, Modernát vagy a janssent preferálnám több szempontból is, de de lehet ezekre most megint heteket kell várni, mert sokan olyanok kapták meg, akik csak a kormány zsaroló politikája miatt oltották be magukat, pedig vagy nem érdekli őket az egész vagy oltásszkeptikusok. Sajnos én már december óta nem jutok az oltáshoz, míg olyanról is hallottam, hogy nem is regisztrált az illető, és pénteken beoltották. Az oltási stratégia teljes csődöt mondott.


Ki mit gondol az egészről?



2021. máj. 5. 15:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent holnap en is megprobalok mindenfajta idopont nelkul bekerdszkedni. Sajnos ugy tunuk a Pfizerhez ez kell.
2021. máj. 5. 21:04
 12/16 anonim válasza:
100%

7es


Te így születtêl,vagy esetleg valami okj-s képzésen kepeztetted magad ilyenné?

2021. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se csókos se pofátlan ahogy egy "kedves" kommentelő írta, semmi és Pfizert kaptam.
2021. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Én elmentem, sorba álltam és megkaptam. Bárki elmehetett, nem kellett, hogy csókos vagy pofátlan legyen az illető.
2021. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mióta is csókos vagy pofátlan a kukából kimenteni egy vakcinát? :) Ja, hogy nem az. Szerencsének hívják. Azért meg nem lehet elhordani valakit.
2021. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én közel 1 hónapja regisztráltam, és utána 2 héttel telefonáltak hogy felvehetem a sinopharmot a háziorvosi rendelőbe, de elutasítottam. Tegnap szóltak, hogy ma felvehetem a pfizer vakcinát, amire nem mondtam nemet. Nem vagyok csókos, csak kivártam azt a lehetőséget, mikor felajánlják a pfizert. Délben oltottak, a szúrást meg se éreztem, de most már elkezdett fájni az oltás helye, mintha ott a karomat nagy erővel megütötték volna.
2021. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!