Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beolttattam magam, de nem...

Beolttattam magam, de nem tudom hogy helyes döntést hoztam e...?

Figyelt kérdés

Modernát kaptam elvileg, ezzel csak az a baj hogy az összes vakcina többféle színű lehet.

Megnéztem a neten, és az évenkénti halálozások száma sem nőtt ahhoz képest, mint amikor nem volt vírus.

Össze vissza távoli országokról, kontinensekről böfögnek a hírek, ki tudja miből mi igaz.

Én már nem hiszek senkinek sem, merr fogalmunk sincs hogy mi folyik a világban.


2021. máj. 9. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem unjátok még? Úgysem fogtok senkit lebeszélni az oltásról.
2021. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Kiszívni már nem fogják belőled, nem tökm1?


Holnap kapok modernát.


28f

2021. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Megnéztem a neten, és az évenkénti halálozások száma sem nőtt ahhoz képest, mint amikor nem volt vírus.


Szep probalkozas de meg godenyek is elismerik, hogy tobben halltak meg..csak ezt is rafogjak masra

2021. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy már, ha beoltattad magad?
2021. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem hoztál helyes döntést, de ezt majd csak pár év múlva fogod megtapasztalni. Addig meg aggódhatsz, hogy milyen bajod lesz majd tőle később.
2021. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
#5 Hány év múlva fogja megtapasztalni? Milyen problémája lesz? Ha 20 év múlva rákos lesz, akkor azt is ennek köszönheti? Milyen hosszútávú hatásai lesznek egy pár nap alatt lebomló mRNS-nek?
2021. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Ne hallgass az 5. kommentelőre, aki mimden egyes, ezzel foglalkozó kérdés alá be öfögi ugyanazt a tudatlanságát bizonyító oltásellenes süketelést...

Természetesen jól döntöttél. És nem csak a halálozások miatt: egy long COVID sem lehet túl kellemes, főleg a maradandó károsodások miatt - és az sem, ha ezeket te megúszod, viszont miattad valamelyik hozzátartozód tapasztalja meg ezt...

2021. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!