Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem vagyok biztos benne hogy...

Nem vagyok biztos benne hogy azzal oltottak amivel akartam. Amikor mentem oltásra, 2-3 fecskendő már elő volt készítve, nem mutatta meg csak fölvett egyet. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Persze a papíron az szerepel amiért mentem, de nem győzött meg. Mi van ha kinaival oltottak, amit általában nem kérnek?

A múltkor orvosi rendelőben nyitott ajtónál oltottak épp egy idős nőt, hallottam hogy az asszisztens keresi a gépben hogy miket szed. Mondta a dokinak hogy mindjárt megkeresi de ő gyorsan be is küldte neki. Felháborító.


2021. máj. 10. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Örülj, hogy beoltottak!

Akkor és ott kellett volna reklamálni vagy megkérdezni, mi ebben nem segíthetünk.

2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Normális. Kb ezer évig tartana, ha minden egyes "oltakozónál" egyesével szednék elő a bontatlan csomagolást.
2021. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

A Pfizer, a Moderna, és az AstraZeneca is többadagos kiszerelésű, amit nagyon alacsony hőmérsékleten tárolnak, kiolvasztanak, aztán kiszedik belőle a szükséges mennyiséget. És igen, mivel egymás után mennek az emberek, ami egy adagban van, azt előre kikészítik, mert így praktikusabb, így gyorsabb.

Hidd el, egyetlen orvos sem vállalná be az ezzel történő kamuzást.

Ha meg megnézed a papírt, amit kaptál, vagy az EESZT-re feltöltött oltási lapot, azon szerepel a gyártási sorozat azonosítója is.

2021. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze, örülök, de mivel önkéntes és lehet választani, nem szeretnék mást kapni. Időpontra mentem, 2en voltak fél órán belül. Tudták hányan mennek, nem indokolta semmi hogy előre elkészítsék a vakcinát.

Kérdeztem, azt kaptam hogy a papíron majd rajta lesz. Egy dolog hogy van egy szám rajta azt meg nem tudja ellenőrizni a oltakozó.

2021. máj. 10. 15:58
 5/18 A kérdező kommentje:
Van egy másik érdekesség, 1 nappal előtte a háziorvos mondta hogy megyek e mert hétvégén kínaival oltanak. Az oltóponton már más volt.
2021. máj. 10. 16:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért itt sírsz? Ott kelet volna!
2021. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6osnak leírtam már de kedvedért leirom mégegyszer, megkérdeztem, azt felelték a papíron majd rajta lesz. Nem nézhettem meg.
2021. máj. 10. 17:11
 8/18 A kérdező kommentje:

Már pénzt is kapnak a háziorvosok ha synopharmmal oltanak, mert nem kéri senki.

Aki oltásra megy, nézze meg hogy konkrétan mivel oltanak!

2021. máj. 10. 17:19
 9/18 anonim ***** válasza:

Én AstraZenecát kaptam, a papírra, amit adtak, rá lett ragasztva a gyártási tétel számát tartalmazó matrica, és szerepel a matricán az oltóanyag neve is. De már eleve a papír AstraZeneca feliratos.

A lányom kínait kapott, nála a papírra tollal írták fel a nevét, és a gyártási számot. A húgom Pfizert kapott, Comirnaty feliratos papírra tollal írva a gyártási szám.

Szóval valamilyen formában mindenképpen fel van rajta tüntetve az oltás típusa is.

2021. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alex Fly ***** válasza:
Ami papírt kaptál, azon szerepelnie kell a vakcina típusának és a számának is. Ha Comirnatyt kaptál, akkor pedig ráadásul nem is a szokásos igazolást kapod, hanem Pfizeres papírt...
2021. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!