Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnak is ennyire nehezen...

Másnak is ennyire nehezen ment a mobil vakcinaigazolvány letöltése a telefonra?

Figyelt kérdés
Többször is nem fogadta el, vagy nem írta ki a letöltendő QR kódot.

2021. máj. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem simán ment elsőre. Két eszköz kell hozá, az egyiken egy web böngészőből belépsz az eeszt-be, ez fogja mutatni a QR kódot. A másik eszközön kell futtatni az applikációt, ez fogja olvasni a kódot.
2021. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem volt vele problémám (iOS), bár a regisztráció szerintem eléggé macerás
2021. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most már én is tudom, hogy annak ellenére, hogy kiírta a nevemet meg a taj számomat mégis újra kellett regisztrálnom.
2021. máj. 15. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én telepíteni sem tudtam telóra,kicsit csalódott vagyok,bár a plasztik kártya hasznosabb,praktikusabb,egyszerűbb,a személyid meg úgyis kell.

Úgyhogy lehet nem is használnám az appot.

Első oltás után 8nappal megjött,ez korrekt volt.

2021. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is simán ment.
2021. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2021. máj. 16. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
2021. máj. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Légyszi segitsetek, ti akik már letöltöttétek. Anyukámnak elveszett a kártyája a postán(állítólag), viszont már magyon szeretne kimozdulni. Van okos telefonja és szeretné letölteni. Èn külföldön élek és nem nagyon vagyok képben a kártyával sem. Mi kell ahhoz,hogy müködjön? Nincs ügyfélkapuja. Honnan van a QR kód? Próbáltam az eeszt oldalán regisztrálni de valami kódot is kér meg e-személyiröl beszél, én nem is tudom az milyen a szüleim meg kb még annyit sem tudnak. Köszi
2021. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Először kell az ügyfélkapu.
2021. máj. 17. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi!!
2021. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!