Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szlávik doktor a közvetett...

Szlávik doktor a közvetett magyar Mengele?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 05:55
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj hogy Mengeléről kevés a tudásom,ezért nem tudom .

Szlávik,kiszolgál valakiket azért nyilatkozik,mindenfélét és nem orvosi szempontból nyilatkozik .

2021. máj. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szlávik nem is tudom kb 3 éve azt nyilatkozta az influenza kapcsán, hogy a jövőben várható egy szuper influenza ami gyorsabban fog fertözni, mint a "hagyományos". Azt is mondta akkor, hogy járvány idején tilis oltani, mert mutációk jönnek létre. Szóval na erről ennyit, aztán mindenki kezdjen ez szépen mindenféle médiától függetlenül, a józan paraszti eszével gondolkodni.
2021. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jav: tilos oltani
2021. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva, azt a Szlávik/influenza videót mindenji megkeresheti. Youtubeon fent van. Ja de tudom fájdalmas az igazság.
2021. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék, 4 éve:


[link]

2021. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt van még egy:


[link]

2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Az oltottak pontoznak le, mert egyre több info jelenik meg, persze a külföldi sajtóban kizárólag, a vakcináról. Telik múlik az idő és ők paráznak. A k😃vidról már látszik, hogy az emberek 99,99%nak semmi baja nem lesz, erre benyomják hogy post-k😃vid.
2021. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen azt én is észrevettem, hogy az oltottakban (tisztelet a kivételnek) működik a kognitív disszonancia.
2021. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Szlávik helyett Kásler jobban hasonlit a kérdésben feltett német orvoshoz. Rákszűrések leállítása, szakrendelések hosszú időre való leállítása (vannak helyek ahol most sincs mindegyik) ágyak kiürítése, és sorolhatnám. Ez a gond nem a kovid.
2021. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!