Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha úgy alakítják, a covid ellen nem oltottak csak maszkban lehetnek életük végéig,mindenhol, bolt, iskola, munkahely, míg az oltottak maszk nélkül, ki hogyan fogadná?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 16. 21:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolom, hogy így lenne életük végéig, de sokáig még így lesz, szerintem még jövőre igen.
2021. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Mindenki tudni fogja ki oltott ki nem.
2021. máj. 16. 21:50
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod hogy az oltott ember is fertőz és szintén elkaphatja csak kevésbé lesznek hevesek a tünetei?
2021. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódjatok jön a választás...

Ha a jàrványhelyzet nem indokolja (egyre kevésbé) politikai öngyilkosság a korlátozások megtartása és a megbélyegzés.

2021. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
#2: Nem feltétlenül. Én oltott vagyok, de olyan betegséggel, olyan kezeléssel, hogy a maszkot egy darabig még hordanom kell. És nem csak a Covid miatt.
2021. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
23%
Ha minél több ember lesz hajlandó beoltatni magát, akkor lassan lecseng ez az egész, ahogy a történelem során minden lecsengett, pláne, amióta védőoltások léteznek.
2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos.

Mert mi pl beoltattuk magunkat de valószínű ezután is használni fogom a maszkot, nem fog ártani. Nem az utcánkban ahol kilépek és egy lélek sincs, de forgalmas helyeken biztos. Anyukám tüdőgyógyásza még vírus előtt jóval javasolta, csak anyum nem “ merte” hordani hogy mit szólnak. Most ugye már nem ciki ő is hordja ha már nem kell akkor is.

2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

# 5


Ez elsőre autoimmun betegségnek hangzik. Jobbulást!


:(

2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
65%
De am tök vicces lenne, ha ennek hordania kéne annak meg nem mert oltva van. Senki se hordaná mert az emberek gyökerek és azt hinnék ha a másiknak szabad akkor nekik is. Most is ezt csinálják. Gyorsétteremben dolgozom és mióta van benti étkezés azóta én kéregetem a kasszánál a kártyát, de a rendszert sajnos sokan megkerülik azzal hogy ott a kioszk felütik ott és sza. rnak arra hogy a csapból is az folyik, hogy nem ülhet bent kártya nélkül fogja és leül bent és neki áll feljebb ha oda megyek és kiküldöm mert ja hogy ő oltva nincs. Ugyan ez lesz a maszkkal ha ilyesmit találnak ki, látja a hülye hogy ja ezen nincs akkor nekem se kell.
2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fertőz az oltott is, csak kevésbé lesz beteg, ezért is furcsa , nagyon azt akarják meg legyünk különböztetve.
2021. máj. 16. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!