Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a piercingemmel?

Mi lehet a piercingemmel?

Figyelt kérdés
Kb olyan 2-3 hete szúrattam a köldök piercingem. Nagyon nagyon piros a két golyócska közötti rész és kissé meg is van duzzadva. Nem gennyezik csak kissé váladékozik ami nem genny, tudom mert a mellbimbó piercingem sosem volt begyulladva és ilyen váladék jött abból is hónapokig amíg teljesen be nem gyógyult. De akkor mi lehet ez a pirosság ez ellen mit tehetek a tetran kenőcsön kívül?

2021. máj. 19. 18:21
 1/1 anonim válasza:

Ne kenj bele semmi krémet, kérlek, a lehető legrosszabb, amit tehetsz egy friss piercinggel.

Én az octenisept spray-t szoktam ajánlani, az mindig gyorsan helyrehozta a piercingjeimet. Szerintem semmi baja, csak nem tudja hova tenni a tested az "új jövevényt". Kezelgesd kicsit, és tartsd tisztán. Ha úgy ítéled, hogy kezd pocsék állapotban lenni (gennyes, fáj, sebesedik), hívd fel a piercert, aki csinálta, mondd el mi a baj, esetleg kérj tőle egy időpontot, hogy nézzen rá, de én bízom benne, hogy nem lesz vele semmi gond.

Remélem, hamar rendbe jön:)

2021. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!