Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 70 éven felüli, semmilyen...

70 éven felüli, semmilyen gyógyszert nem szedő, jó immunrendszerű attól tart, ha beoltatja magát , belezavarnak az immunrendszerébe. Jogos a félelme?

Figyelt kérdés
Védettségi igazolvány nélkül nem mehet színházba, múzeumba stb, mi lehet a megoldás számára?

#immunrendszer #no vakcina
2021. máj. 20. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
nem jogos
2021. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Jogos. Csináltasson ellenanyag színt mérést (vérvétel).
2021. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
kérjen 1 adag kínait, arról mindenki azt mondja hogy semmi mellékhatást nem érzett, de lehet hogy mivel idős nem is védi annyira meg.
2021. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha ennyire könnyen bele tudnak zavarni, akkor mégse volt jó az immun rendszere:p
2021. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha aktív életet él, mint ahogy írtad, akkor más megoldás számára nincs. Sajnos ez ilyen "valamiért valamit" helyzet. Sokkal inkább kéne tartani a fertőzéstől. Egyébként abban igaza van, hogy "belezavarnak az immunrendszerébe" de ez olyan "bezavarás", mint ahogy anyukád megtanította kiskorodban, hogy idegennek ne nyiss ajtót, vagy ne fogadj el tőle semmit. Az immunrendszered is ezáltal "csak tanul", aminek persze velejárója lehet az oltás után egy kisebb gyengélkedés. De ez nem szövődmény, csak jelez az immunrendszered, hogy tanul! Ismerek 90 évest, meg több 90 közelit, és beadatták, semmi bajuk tőle! Csak bátorítani tudnám az oltásra, főleg, ha szeretne menni erre-arra.


(Attól mondjuk, hogy semmilyen gyógyszert nem szed, az nem feltétlenül jelenti, hogy kicsattan az egészségtől. Sok idősebb nem nagyon szedi a gyógyszereit, de ez nem tartozik szorosan a kérdésedhez) :)

2021. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem jogos. Nekem nagyszüleim sajnos már nem túl egészségesek mégsem zavart be az immunrendszerükbe, semmi bajuk sincs az oltás óta. Mellékhatásnak volt némi álmosság de ennyi. Jóban vannak a dokijukkal,ha tényleg veszélyes lenne nem adta volna be nekik.
2021. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Türelem és örök kétkedés, éberség. Én nem mondom hogy az ellenszer maga a tömegpusztító fegyver ahogy azt sem mondom, hogy maga a megváltás, de azt már bizton állíthatom, hogy eléggé "pcsából előrántott" cuccnak tűnik. Én tuti kivárok vagy addig míg lecseng (és így megúszom az oltást), vagy addig, míg már nem halogathatom tovább. Amelyik előbb következik be. Akárhogy is, többet fogok tudni a végén, mivel vagy megúszom és már nem kell foglalkoznom vele, vagy a rengeteg oltott révén össze tudom rakni statisztikákból, hogy mennyire hatásosak/nem hatásosak/halálosak/nem halálosak/fenetudjamik ezek a covid-koktélok.

Hozzáteszem, én magát a vírust is erősen megkérdőjelezem, vagyis hát a hivatalos közlemények által felvázolt, halálos változatát biztosan. Hogy miért? Mert már a közelebbi ismerőseimhez is eljutott a vírus, de sosem volt durvább egy keményebb, ágyhoz kötősebb betegségnél, sőt... Még ágyhoz sem láncolt senkit sem azok közül akiket ismerek, mindezek mellett pedig én legalább 6x lehettem volna covid-os, és ez csak az, amikor tudom, hogy covid-ossal érintkeztem. Számoljuk még a ki tudja mennyi extra érintkezést is, amikről nem is tudok, és ez az ami kétkedésre ad nálam okot. Személyesen még sosem találkoztam vele, egészségesebbnek pedig konkrétan még soha nem éreztem magamat, mint most, ez az egészséges időszak pedig vagy 3 éve tart. Ált. 2-4 évente 1x vagyok beteg újabban, de akkor elég durván.

A kérdésre válaszolva, nem mondom hogy jogos a félelme, de kételkedni azért szabad.

2021. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
0%
Neki csak a vektor típusút javasolnám. Az mRNS típusú vakcinák csakúgy, mint az elölt kórokozót tartalmazóak, belobbanthatják az eddig csendben meghúzódó autoimmun folyamatot.
2021. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Senior Séf, erre van valami hivatkozás is? Mert immunológussal beszéltem, és ő például autoimmunbetegnek inkább a Pfizert javasolta, az pedig pont mRNS-alapú. Az Astrát és a Szputnyikot például kevésbé javasolta, az oroszokról pedig azt mondta, hogy még nem nyilatkoztak az az autoimmun betegségekkel kapcsolatban.

(Egyébként orvostanhallgató vagyok, az 5-ös választ is én írtam)

2021. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
0%
Semmi alapja a félelmének.
2021. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!