Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha rosszul voltam az 1.vakciná...

Ha rosszul voltam az 1.vakcinától az rossz?

Figyelt kérdés
Pfizert kaptam... Első nap éjjel nagyon fájt a karom, másnap semmi, de nagyon túlhajszoltam magam a háztartással és nem tudom emiatt e de nagyon beteg lettem ma délután... most lettem végre jobban. Hőemelkedés, izomfájdalom, gyengeség, álmosság és erős fejfájás, tipikus influenzaszerű tünetek. Nem vagyok már kismama, nem szoptatok, de pici babám van és akikről tudok/olvasok senkinek sem volt tünete a pfizer első adagjára, csak egy kis vállfájdalom. Aggódnom kellene? Apum szerint sok antitestem lesz, dolgozik az immunrendszerem, de másik ismim szerint ha ez kiütött a covidba bele is halhatnék. Ezeknek van valóság alapjuk??
2021. máj. 20. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem teljesen random, hogy kinél milyen mellékhatása van, de azt kötve hiszem, hogy ennek lenne bármi köze az intitestek számához vagy ahhoz, hogy az ember hogy reagálna magára a vírusra. Nekem semmi tünetem nem volt még karfájdalom sem, viszont abban nem vagyok biztos, hogy a vírus is ilyen kegyes lenne hozzám. Megkaptad az a lényeg, pihenj és jobbulást, minden rendben lesz. A másodiknál viszont többnyire durvábbak a tünetek mint az elsőnél, úgyhogy ott figyelj, hogy ne hajszold magadat utána hanem pihenj.
2021. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm (15-17 évesek) egy hétig nem jártak suliba az oltás után.
2021. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!