Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel erősítitek az immunrends...

Mivel erősítitek az immunrendszeretek?

Figyelt kérdés
Én citromos vizet szoktam inni de az nem elég, mert megbetegettem(megint).

#immunrendszer #Betegségek megelőzése
2021. máj. 23. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin ami valóban hatással van az immunrendszerre..
2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A citromos víz semmit sem ér. Van benne C vitamin és ennyi. Ami főleg a kötőszövet, csontok stb. vitaminja és elég könnyű fedezni a napi szükségletet, a többletet meg szépen kipisili az ember.


Ezen kívül rengeteg más vitamin van, ami fontosabb az immunrendszer erősítésében, például a legfontosabb a D-vitamin

2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel: bögrébe kicsavarok egy egész narancsot, fél citromot, reszelek bele gyömbért, teszek bele 10 csepp Béres csepp extrát. Reggeli előtt egy kanál termelői akác vagy virág méz.

Vitaminok: Lenkei Életerő multivitamin közepes kiszerelés 1-2 db naponta, Lenkei Bio-Alga mix heti 2 db, Green mix heti 2 db, 2000 NE D-vitamin, novembertől április végéig 4000 NE D-vitamin heti 2-szer


Napi minimum 2 liter vizet iszom.


Otthon szoktam tornázni, és amikor jó az idő mostanság hétvégén akkor futni szoktam menni.

Hagymát (újhagyma, lilahagyma, vöröshagyma) is szoktam enni, bár azt ritkábban.

Zöldségeket ritkábban eszem nyersen, viszont reggelihez szoktam retket enni.

A salátákat is nagyon szeretem.


Nagyon fontos még a mentális egészség, mert pl. a negatív, félelemkeltő, aggódó érzések és a stressz ezek gyengítik az immurendszert.

2021. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
ui.: lehagytam, hogy még 1000 mg Lenkei C-vitamint is szedek, ha mondjuk a multivitamint nem veszem be
2021. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Immunrendszert nem lehet erősíteni, csak legyengült immunrendszert javíthatsz fel. C vitamin, D vitamin, cink. Sport, egészséges táplálkozás, napfény.
2021. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!