Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Második oltás időpontja,...

Második oltás időpontja, szerintetek?

Figyelt kérdés

Május 3-án kaptam az első AstraZeneca oltást és június 18-ára írták ki a másodikat. Mivel aznap koncertre megyek, ráadásul másik városba, szerettem volna új időpontot kérni, de amikor két hete felhívtam a koordinátort, azt mondta nem tud új időpontot adni, mert variálnak az oltással kapcsolatban, hogy egyáltalán hányadik héttől lehet hivatalosan beadni.

Mivel külföldre is utaznék július elején, hogy meglegyen a 2. oltás utáni két hét, gondoltam maradok a június 18-ai időpontnál.

Szerintetek hívjam fel még egyszer a koordinátort, hogy akkor mehetek-e végülis aznap, vagy ha azt írták rá az oltási papírra, akkor aznap tuti, hogy megkapom? Illetve lehet-e aznap menni, csak korábbi időpontra, mennyire nézik ezt?



2021. máj. 23. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A napot azt nézik, és be sem engednek, ha aznapra nincs időpontod. De az nem érdekli őket, hogy délelőtt kellett volna menned és délután érsz csak oda. Legalábbis nálunk így történt.
2021. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de ki az a hülye, aki úgy megy oda, hogy nincs is időpontja és nem is egyeztetett előtte? :)

Nálam pont fordítva van 14 órára kaptam időpontot, de gondoltam reggel 9-re odamegyek, hogy időben felérjek Pécsről Pestre a szállásra, majd a koncertre.

2021. máj. 23. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "olyan hülyék", akik külföldön dolgoznak és csak hétvégén tartózkodnak itthon. És hiába jelzik az első oltás után, hogy péntek-szombat-vasárnapra kérnek második időpontot, nem kapnak, csak csütörtökre mondjuk. És a koordinátort se tudják elérni.
2021. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Létezik olyan is, hogy szabadság.

Egyrészt, másrészt annyi oltást készítenek elő, ahányan aznapra be vannak jegyezve. Szerinted mi lenne, ha mindenki gondolomra menne oda?

Nyilván sokan vannak, akiknek nem jó az adott időpont, de vagy addig hívogatod a koordinátort, amíg fel nem veszi, vagy maximum nap végén mész oda a megmaradt vakcinára. Ennyi.

2021. máj. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!