Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még mindig a covid. Elhiszitek...

Manly kérdése:

Még mindig a covid. Elhiszitek, hogy vége ? Én nem. Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 16:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
A társadalmi és politikai következményeknek (lezárások, más jogszabályok stb.)talán vége, de egészségügyi téren a vírusnak nyilván nem.
2021. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
A 3. hullamnak se, aztán jon még
2021. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Borzalmas a kormány kommunikációja, az intézkedések bevezetése, lekommunikálása. Ez most nem nagyon a kérdéshez tartozik, csak eléggé valószínű, hogy hozzá fog szólni olyan, aki szerint kamu az egész. Nos ez részben a kormánynak köszönhető. És a sok kamu önjelölt "szakértőnek". :(
2021. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Most meg hirtelen levették a kezüket a témáról. És csodálkozunk, hogy annyi szkeptikus van?
2021. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Levették. Meg muller" akoromnal20evvel idosebbnek nezek ki"cecilia szerint folyosón se volt senki.

Kár, hogy covid osztalyon melozo ismerosom szerint igen..

2021. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Egyenlőre nem.

Ha szeptember-október környékén sem lesz újabb hullám,nem emelkedik az esetszám,használ a vakcina,akkor talán.

Most még óvatos vagyok.

2021. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.
2021. máj. 25. 17:26
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Pedig egyeőre úgy néz ki, hogy a tudomány áll nyerésre. Izrael példájából ez azért sejthető volt.
2021. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lesz 4. hullám,Japánban már zajlik a 4. hullám!
2021. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ősszel kezdődik a 4. hullám. De majd meglátjuk. Arra leszek nagyon kíváncsi, hogy az oltottak hogyan fognak reagálni egy újabb hullámra vagy egy influenzára. Hiszen már röppentek fel ilyesmi hírek is, hogy ebből probléma lehet. Mindegy, ha már bent van, kivenni nem lehet, visszacsinálni nem lehet, nem ürül ki, mint a c vitamin. Reménykedjünk. Hamar elröppen ez a nyár.
2021. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!