Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizert vagy Modernát érdemes...

Pfizert vagy Modernát érdemes választani?

Figyelt kérdés
Védelem, mellékhatások tekintetében?

2021. máj. 29. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De mi van a kínai vakcinában? Mert azt mondja sok kutató, hogy nem is izolálták a vírust (a Koch és Rivers módszert nem alkalmazták, hogy meghatározzák vírusról van e szó)

A vírus tüskefehérjéi okozzák a cov19 betegséget, ezt nemrég egy tanulmány közölte. De korábban is sejtették, hogy a koronavírusok tüskefehérjéi az okozói a tüneteknek, azaz károsítják az endothelsejteket. Szóval tüdőembóliát, szívrohamot okozhat, vérrögösödésért felelős. Az oltóanyag lényegében legyártatja a tüskefehérjéket. Sokan ezért is érzik magukat nagyon fáradtnak az oltás után, mivel elzáródnak a mitokondriumok, ahogy a tüskefehérjék hozzákötődnek az ACE2 enzimhez.

2021. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok a #4-es, akit először durván lepontoztatok, nem tudom miért.


Én nem PROMÓZOM A MODERNÁT, és az se kamu vagy ámítás, beetető szöveg volt, hogy az említett személy fel se vette.

Miért? Mert -ez rossz hasonlat-, de ez is olyan mint a koronán való átesés, vagyaz influenza. Valaki kihordja lábon, valaki meg belehal. Aztán vannak a köztes esetek.

Koronánál is olvastam itt is meg hallottam is aki a tágabb környezetünkben megbetegedett, hogy volt akinek majdnem kampec, volt aki nem érzett ízeket/szagokat pár napig. Meg láncdohányos kihordta lábon, makk egészséges sportoló meg belehalt majdnem.


Szóval totál egyénfüggő az oltás szervezetedre való reakciója is.

Pfizerbe, Oroszba, Kínaiba is hallottam h rosszul voltak, meg az ellenkezőjét is.


De ha már mindenképpen promóznék valamit, az már két említett vakcina, ami hasonló mechanizmuson alapul: a Pfizer és a Moderna.

2021. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Na, meg is jött az osztrak virusellenes. Ugyanaz volt nalam. Ahogy kivettem, van aki csioes lesz, masnak megvaltozik dns e, mas meg meghal. Vagy mind.
2021. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!