Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek! Miért vagytok...

Oltásellenesek! Miért vagytok oltásellenesek?

Figyelt kérdés
Gondolom nem azért, mert chipet ültetnek belétek. De érdekelne, hogy miért nem szeretnétek beoltatni magatokat?
2021. máj. 30. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

aki elhiszi azt a chipes baromságot...

én amúgy már oltásos vagyok és ahogy a családom is.

2021. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Tartok a mellékhatásoktól. Nem az olyan baromságoktól, hogy még két fejem nő vagy lehallgatják a gondolataimat, hanem a hányástól, émelygéstől, izomfájdalomtól.


Mindig is érzékeny voltam a gyógyszerekre, sokszor kellett egy-egy betegség után plusz gyógyszereket szednem azért, hogy felgyógyuljak azokból a tünetekből, amik a mellékhatás listáról érkeztek.


Az oltás mellékhatásai miatt biztosan, huzamosabb ideig rosszul lennék. A vírust viszont már kérdőjelesebb, hogy elkapom-e. Végighúztam az összes eddigi hullámot egészségesen.


Így, ameddig választható, addig én inkább passzolom.

2021. máj. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

A 2-es vagyok:

Összességében nem mondanám magam oltásellenesnek. Aki szeretné, oltassa be magát, aki pedig nem szeretné, az ne. Nem érzem úgy, hogy rá kellene tukmálnom a témában másokra a véleményemet, eszembe se jutna lebeszélni róla valakit, aki szeretné.

2021. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Alapból nem vagyok oltásellenes,még ha jó szándékkal készült is ez az oltás annyira hirtelen lett kifejlesztve/kiadva hogy szerintem lehetetlen hogy ne legyen vele valami gond, elég összetett cuccok ezek, valamint az emberi szervezet se egy egyszerű szerkezet, szóval sose lehet tudni mit okoz, ezt csak az idő mutathatná meg hogy mi a helyzet, az egyetlen gond hogyha kiderülne hogy valami iszonyat nagy gond van valamelyik szerrel azonnal eltusolnák, sokan fel se fogják 1-1 országnak mennyi pénze van, ha esetleg gond lenne bármit eltusolhatnak.



Mellesleg azokat is megértem akik szerint perpillanat népritkítás folyik, annak is meglenne az értelme, lévén gondoljunk csak bele hányan vagyunk a bolygón, lassan 8 milliárdan, a föld tartalékait már lassan kimondhatjuk feléltük, az űrbe/ más bolygóra esélytelen eljutnunk, kb 50-év múlva van az a vonal ahonnan garantált a kipusztulás ha csak a melegedést tekintjük, ha így haladunk 100-200-év múlva már teljesen lakhatatlan lesz ez a bolygó.De ebbe mindenki tojik bele, még mindig alap jog, SŐT támogatott dolog a gyerekcsinálás 0 szabályzással, csak szaporodunk exponenciálisan növeljük a fogyasztást, növeljük a hőfokot a bolygón, gyakorlatilag szimplán 1 képességével fogja az emberiség magát kiirtani,és ez a szaporodó képesség. És kitudja, lehet hogy a gazdagabb réteg végre úgy döntött csökkenti a létszámot, lévén ők nem akarnak 100-200-év múlva kihalni.A születésszabályozás lassú lenne az emberek lázadnának, háborút indítani lehetetlen, sok országnál ott az atom...


Mindenesetre én nem látom hol a gondja sok embernek, van egy vírus, lecsökkenti a létszámot, csökkenti a nyomást a bolygón, időt nyer az emberiségrészére hogy kitaláljon valami menekülési stratégiát a teljes kipusztulás elől.

Vagy talán jobb annak a tudatában élni hogy az ükunokák már egy elsivatagosodott szmogos, élhetetlenül terméketlen bolygón fognak "élni"?


És nem a napelem, meg a villanyautó nem javít a dolgon, sőt...

2021. máj. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Csak érdekességképpen :)


Mellesleg tényleg lehet hogy valaki vuhanban felhúzott egy denevért óvszer helyett és abból lett vírus, meg a vakcina azonnal kigyógyít belőle, de szerintem azt mi már nem tudjuk meg hogy melyik a valós.


De hé lehet hogy igazat mondanak a TV-ben, kitudja.

2021. máj. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok oltás ellenes, csak szimplán a tények: a vakcina 2023-ig HIVATALOSAN teszt fázisban van.


Nem gondolom, hogy tömegpusztító fegyver lenne, vagy méreg, viszont tény, hogy jelenleg kísérleti vakcina, és nem indokolja számomra ez a vírus azt, hogy mindenképpen be kéne magam oltatnom ellene, igaz, nem influenza, de a számok és a statisztikák is alátámasztják, hogy a legtöbb ember esetében nem súlyosabb a vírus az influenzánál.


Na valami olyan vírus lenne, ami a fertőzöttek pl. 20-30%-át megöli, gondolkodás nélkül beadatnám, de ameddig 0,1%-os halálozási rátával rendelkezik a vírus (nem beszélve azokról akik tünetmentesen vészelték át, tehát le sem lettek tesztelve) addig nekem nem sürgős.

2021. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretnék önkénteskedni egy kísérletben. Tőlem, az oltatja be magát aki akarja vagyis, nem ellenzem az oltást.
2021. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem a chip miatt, mert az még hülyeség. Később lehet, de most még nem elég fejlett a technológia.

Egyszerűen feleslegesnek tartom. Matematikailag az oltás nagyobb kockázatot jelent mint a vírus.

2021. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert zsarolnak vele. Ezért csakazértsem. Zsarolásnak sosem engedek.
2021. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert túl sok az ellentmondás. Ha valaki kicsit is gondolkodik, igen hamar rájön hogy miért átverés az egész vírushiszti.
2021. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!