Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnak nyugodtan aludni...

Hogy tudnak nyugodtan aludni a oltottak?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy a COVID ellen jó a vakcina, de nem félnek hogy 5 eg múlva jön ez miatt egy mellékhatás? És tömeges lesz a halálozás; ezzel a cél a népességcsökkentes áldozati lesznek?
2021. máj. 30. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Mi az az 5 eg?
2021. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván aki beoltatja magát, annak van annyi intelligenciája hogy utánajár minimum.

Vagy alapból tudja hogy hogy működnek ezek, ha pl orvos.

Tehát aki a Facebookon szokott tájékozódni és nulla ismerettel rendelkezik bármilyen tudományt illetően, azt megértem hogy fosik és nem mer oltatni, de akik oltatnak, azok egy kicsit magasabb szinten vannak ennél, így nincs okuk félni.

2021. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, mi a barátnőmmel olyan jól alszunk mint az Isten a holokauszt alatt pedig be vagyunk oltva :D valószínűleg a #2 által leírt okok miatt.
2021. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nyugodtabban alszom, mióta be vagyok oltva, mert addig sokkal nagyobb esélyem volt elkapni a koronavírust, aminél százszor valószínűbb egy ilyen több év múlva megjelenő súlyos következmény. És ehhez jönnek még a rövid távú következmények (ami extrém ritkán az oltásnak is lehet, de magának a betegségnek sokkal gyakrabban van ilyen hatása).
2021. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%

2"de akik oltatnak, azok egy kicsit magasabb szinten vannak ennél, így nincs okuk félni."


És az mennyire életszerű szerinted,hogy egy teljesen laikus ember elé odatesznek 10 fajta oltást,hogy akkor tessék válasszál.Mindegy melyiket adatod be. Szerinted elvárható,hogy mindenki ismer minden oltást és úgy választ? Mi alapján kellene nekem értenem az orvostudományhoz?

2021. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Két gyógyszerész is van a családban, így nem aggódok. Ők nem a Facebookon szerezték a doktori címűket, hanem öt nagyon nehéz év után lettek azok.

Az ismerőseim között az alacsonyabb iskolai végzettségú emberek azok, akik hasonló dolgokat terjesztenek és nem oltatják be magukat. Ha tényleg meghal minden beoltott öt év múlva, akkor inkább jobb közöttük lenni, mert ha a laposföld hívők maradnak életben, akkor az egy érdekes helyzet lesz. Na meg ha ez egy összeesküvés elmélet, akkor miért hiszik az oltásellenesek, hogy ők életben maradnak? Számukra majd más módot találnak ki azok, akik az oltással végzik a népirtást. Ha pedig mégis életben hagyják őket, akkor nagy valószínűséggel rabszolgák lesznek, én ebből sem kérek. Akkor inkább a halál.

2021. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Mégis, milyen mellékhatás jöhet ki évek múlva? Soha, egyetlen oltás esetén sem fordult elő ilyen. Az oltóanyag elbomlik rövid időn belül, csak az antitestek maradnak, meg utána a sejtes immunitás.

Ez ugyanúgy megvan covidnál is, csak annak minden szövődményével. Abszolút nyugodtan tudok aludni, köszönöm.

2021. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

2

A faluba lévő öregek még írni sem nagyon tudnak, de be mondta a tv az oltást és megjött a papír, hogy mikor mehet oltani, már mentek is.

Szóval, nem hiszem hogy ez intelligencia kérdése volt, hogy ki oltatt.

2021. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

6

El kellene ezt az alacsonyabb végzettségű emberek nem akarják dolgot már felejteni ez is csak egy HR fogás.

Érdekesség képen elmondanám, hogy több képzetlen ismerősöm rohant oltatni magát, mint a tanultabbak, mert az egyszerű embereket könnyebb megfelemliteni 😉

2021. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
#9, ez statisztikailag így van, nincs mit tagadni rajta. Nyilván vannak kivételek, de ez az átlag.
2021. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!