Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudnak nyugodtan aludni...

Hogy tudnak nyugodtan aludni a oltottak?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy a COVID ellen jó a vakcina, de nem félnek hogy 5 eg múlva jön ez miatt egy mellékhatás? És tömeges lesz a halálozás; ezzel a cél a népességcsökkentes áldozati lesznek?
2021. máj. 30. 08:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Hogyha nehany ember allergiad a penicillinre, tiltsak be az osszes antibiotikumot a vilagon?
2021. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
A tudatlanság nyugalmat ad. Nem tudjuk, hogy bele fogunk, halni vagy betegedni, mert a politikusok és a TV azt mondja, hogy biztonságos, és azok sosem hazudnak.
2021. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 krwkco ***** válasza:
46%

Már akaratukon kívül nagyon sokan letesztelték, hogy milyen oltás nélkül COVID-osnak lenni. Jelentős részüknek -enyhén szólva- nem volt kellemes.

Én nem akarok köztük lenni. Akkor már inkább legyen a véremben néhány zsírcsepp és a sejtjeim gyártsanak le egy extra fehérjét, amit a vírus amúgy is bevinne.

2021. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarok ezen idegeskedni, oltás nélkül is lehet bármi bajod 5 év múlva. Viszont aludni tényleg nem tudok tőle, mert kegyetlenül felerősítette a szorongásomat az utóbbi időben.
2021. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Benne van a pakliban, számoltam ezzel. De a hónapokig minden nap haltak meg itthon is nálam fiatalabbak is, számottevő alapbetegség nélkül. Szóval mindkét út kockázatos.
2021. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
És akik elkapják a covidot nem félnek hogy pár éven belül stroke-ot, trombózist , infarktust , vagy egyébb (vese /tüdő/szív ) károsodást kapnak? Nem tudom hogy mi ez a hisztéria. Régen amikor még tényleg volt higany az oltásokba(az oltások kezdetén) , senki nem sipákolt , és érdekes módon túlélték. Illetve a szüleink /nagy szüleink is orosz oltásokat kaptak (mivel csak az volt ) , és még itt vannak... ma a XXI. században 2020/21-ben meg rettegünk egy nyamvadt mRNS-től , holott bennünk is teljesen Termesztesen végbe megy ez a folyamat nap mint nap : gén szintézis , transzláció... mégis félünk attól ami bennünk nap mint nap lezajlik? (Igaz ez a vektor vakcinakra is ).
2021. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%
Öngyilkos akartam lenni. Úgy gondoltam ez egy jó módszer, mert így végtére is mégsem önkezemmel vetek véget az életemnek. Most már csak ki kell várni.
2021. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem csakis dupla beoltottság után lehet igazán nyugodtan aludni. (én már mindkettőn túlvagyok).


Jó, mondjuk a tömegrendezvények látogatását én egyelőre a magam részéről annak ellenére is kerülni fogom, hogy duplán be vagyok oltva. (Bár, ahogy a híreket elhallgatom, talán - legalábbis itt a környékemen - nem is lesz nagyon mit kihagynom.)

A már az első oltást követően kézhez kapott oltottságot igazoló kártyából (avagy hivatalosan: védettségi igazolványból) származó egyetlen előnyöm, -amit egyébként vastagon ki is aknázok - hogy lehet vele kávézókba, cukrászdákba, éttermekbe menni.

2021. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
17: szerintem aki igazán öngyilkos akar lenni, az meg is teszi... Vonat elé ugrik, leugrik a sokadik emeletről (épp a városomban volt rá egy példa a napokban, bejárta az eset rendesen az egész médiát). Esetleg aki "nyuszibb", az bevesz egy nagy marék gyógyszert, bár az egyrészt nem feltétlenül halálos kimenetelű (gyógyszerek jellegétől, fajtájától függ), másrészt lassabban hat, amire felszívódik a bélrendszeren keresztül.
2021. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

A világ leghülyébb öngyilkosjelöltje aki a védőoltástól várja a halált :D Úgy akar meghalni, hogy tesz az egészsége érdekében :D

Ennyi erővel bemehettél volna egy covid osztályra önkénteskedni, 17-es. Egyrészt a covid megoldotta volna, másrészt legalább úgy haltál volna meg hogy volt valami értelme is a nyomorúságos létednek.

Azt mondja öngyilkos akar lenni, de azért bevédi magát a világjárvány ellen :D Nap poénja.

2021. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!