Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyszer igazoltan, másodjára...

Egyszer igazoltan, másodjára valószínűleg Covid-os voltam, fennmaradt szövődmény? Többi lent

Figyelt kérdés
Röviden: először 2020 novemberében voltam , közepes tünetekkel. Másodjára kollégámtól a brit variánst elkaptam március végefelé. Azóta ritkán feszítő érzésem van a mellkasomban, volt már hogy fuldokolva keltem, kohogtem(mélyről) és jobb lett. Ami vicces, hogy még novemberben voltam mindenféle vizsgálaton, a tüdőmet/szívemet átnézettem szakrendelésben, gyakorlatilag nem találtak semmit. Kérdésem : azóta kialakulhatott tüdőfibrózis? Félek ettől, hogy bármi ilyen lehet. A márciusi dolog (az immunitás miatt valszeg, szaglásvesztésnél megállt kb meg köhögés) után folyamatosan Kerekparozok, futok és szó szerint még talán jobban is bírom, mint régebben. Egy komoly tüdőkárosodásnak azért lennének jelei azon kívül, amiket leírtam nem? Aggódok. 25F

2021. jún. 4. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
26F vagyok már bocs. 😀
2021. jún. 4. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vizsgáltatod meg ismét a tüdődet, ha tartasz ettől?
2021. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam , rendben van minden.
2021. jún. 14. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor oké.
2021. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!