Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6 napja kaptam meg az első...

6 napja kaptam meg az első oltásomat (Pfiezer), azóta néha rámjön egy szúrós szívfájdalom. Ez normális? Akik megkapták velük előfordult már?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 05:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2021. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Apám Pfizert kapott kb. 3 hete és már többször panaszkodott, hogy fáj a szíve.

Mondtam, hogy menjen a háziorvoshoz EKG-ra beutalót kérni és egy vérvétel sem ártana. Majd megy, volt a válasz.

Anyukám, mikor megkapta, aznap éjfélkor feküdt le és fel volt “pörögve”. Pedig nem szokása a kései fekvés. Ez tipikus oltás mellékhatás.

A nővéremnek meg a fogával van most gond, de ez valószínűleg független az oltástól.

Egy ismerősünk gyengeségre panaszkodott az oltás után néhány órával, ő Szputynikot kapott.

Én és öcsém nem kértünk.


Hogy évek múlva még mennyi mellékhatásra derülhet fény ez megjósolhatatlan. Akár születési rendellenességek is előfordulhatnak. Viszont tény és való, hogy akár az is lehet, hogy holnap megöl a Covid.

2021. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is úgy volt vagy 3 napig utána.
2021. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális. Ahogy írták itt, a vérrög és a trombózis is előfordulhat, ami halálos is lehet. Akit én ismerek, annak központi idegrendszer gyulladása lett a szputnyik után, nem a vakcinától, mert az teljesen biztonságos, hanem csak a második adag után 2-3 héttel.
2021. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi válaszomhoz kiegészítés/ frissítés. A 12. Válaszoló vagyok.

A nővérem foga nincs begyulladva, hanem arcüreggyulladása van. Talán az oltásnak is van köze, mert ez a tüske fehérje és a lehetséges szennyeződések vándorolnak az egész testben. Egyeseknél szívizom gyulladást okoz, másoknál meg ezt.

2021. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
62%

14. Hogy lehet az, hogy idegrendszer gyulladása lett az oltás után, de nem az volt az oka?

Nem kötekedek, csak nem értem. ':D

2021. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
16 gondolom irónia. Minden vakcina jó minden vakcina biztonságos, csak épp több százezer ember szenved utána, minden nyavalyával, de nem az oltástól.
2021. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Akkor jól értelmeztem. XD
2021. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Texas ban már betiltották az igazolványokat.

[link]

2021. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!