Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Lehet hinni az ilyen videóknak?

Én már megkaptam az első adag Pfizer vakcinát, de még mindig belefutok ilyen anti-oltás videókba.

[link]



2021. jún. 9. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen egyetértek vele.

Ez a doktornő mennyivel lenne másabb szaktudásilag, mint azok a politikailag lefizetett szakemberek (Merkely, Szlávik, Boldogkői..), akiket 0-24-ben nyomat már több mint egy éve a mainstream média?

2021. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
jav.: Professzor asszony
2021. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

"Ez a doktornő mennyivel lenne másabb szaktudásilag, mint azok a politikailag lefizetett szakemberek (Merkely, Szlávik, Boldogkői..), akiket 0-24-ben nyomat már több mint egy éve a mainstream média?"


Találtam a professzorasszonyról egy előadást a "Professzorok a Hazáért Civil Társaság" prezentálásában, aminek a weboldalán olvasható a következő "Kiemelten külön köszönet illeti anyagi támogatásukért:

Dr. Kövér László és Prof. Dr. Kásler Miklós urakat!". Akkor most ki is fizet le kit? :D

2021. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2021. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

#3

Te nem érted a támogatás és a lefizetés szavak közötti különbséget. Inkább meg se szólaltál volna.

2021. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Tökéletesen értem én, ha azt mondják amit hallani szeretnél akkor "támogatás" ha azt amivel nem értesz egyet, akkor lefizetés. :)
2021. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én rövidre zártam a történetet, és már egyik szakértőnek sem hiszek.
2021. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy lehet az előző válaszoló a legokosabb mindünk közül. 😂
2021. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen, burkoltan arra utal hogy a kínai vakcina tuti a többi génterápiás méreg. A magyar vakcinagyár melyik típusú oltást fogja gyártani?

LOL

2021. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom... Azt még megértem, hogy nem nagyon bíznak sokan az mRNS vakcinákban mert új és nem ismerhetjük az esetleges hosszútávú mellékhatásokat, de hogy egy orvos is olyat mondjon, hogy ezen vakcinák célja a népességkontroll, meg az emberek elpusztítása, az nekem egy kicsit erős. :D
2021. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!