Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Lehet hinni az ilyen videóknak?

Én már megkaptam az első adag Pfizer vakcinát, de még mindig belefutok ilyen anti-oltás videókba.

[link]



2021. jún. 9. 12:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Amíg a 2 orvosi szakot végzett gazdag, befolyásos ismerősöm is beoltatja magát, addig nemigen hiszem el ezeket a marhaságokat én sem. Ha ez népírtás, akkor miért nincs előre elkészített oltási terv mondjuk munkahely vagy pénzügyi háttér alapján? Naugye.
2021. jún. 9. 15:11
 22/23 anonim ***** válasza:
78%

#21

Biztos, hogy beoltotta magát és nemcsak papírja van róla? Mivel nem voltál ott, mikor a tűt belé szúrták, mondani ezzel kapcsolatban meg mondhatja azt is, hogy beoltották, miközben meg nem is. És honnan tudod, hogy az igazat mondta ezzel kapcsolatban? Senki nem fogja neked elárulni, hogy csak papírja van róla és nem kapott oltást.

2021. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Biztos, mert egyben legjobb barátom. 🙂
2021. jún. 9. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!