Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12-25 év közöttiek és családta...

12-25 év közöttiek és családtagok! Ti regisztráltok oltásra?

Figyelt kérdés
Orbán ma jelentette be, hogy majd lehet.

2021. jún. 10. 16:45
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsenek olyan kemény szabályok az oltatlanokra sem, a vírus meg úgyis lecseng majd egyszer... (Kivéve azt az undorító hotelt, akik megjelölték azokat, akik nem oltattak még...) Szerintem inkább azért oltassanak, akik oltatni akarnak, mert valóbban szükségesnek érzik. Ha ne adja Isten annyira szigorítanának a szabályozásokon az oltatlanok felé, hogy muszáj lenne, akkor én utána is tartanám a maszkviselést, távolságot, kézmosást, fertőtlenítést stb. mert szerintem ez a társadalmi felelősségvállalás alapja, arról nem is beszélve, hogy LEHETETLEN, hogy ne alakuljon ki olyan vírus, ami ellen nem véd a vakcina.
2021. jún. 10. 17:09
 12/33 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy nincsenek olyan kemény szabályok, csak sok helyen kib@sznak a munkahelyedről ha "önkéntesen" nem oltatsz, külföldre szeretnél menni akkor oltás nélkül elég harcos, nem járhatsz fürdőbe, színházba, moziba, sportlétesítménybe, könyvtárba vagy ha éppen a hozzátratozódat szeretnéd meglátogatni a kórházban 48 óránként készíts prc tesztet 20.000Ft/darab áron. És még sorolhatnám... Egyébként, tényleg nem ér hátrány hogy nem önkénteskedsz. Ez emberek 70% csak az igazolvány miatt oltat! A maradék 20%-nak a média átmosta az agyát, ők meg a rettegés miatt oltatnak. És van a 10%, 70 év feletti ember akinek valóban indokolt volt az oltás.
2021. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
30%

"nem járhatsz fürdőbe, színházba, moziba, sportlétesítménybe, könyvtárba vagy ha éppen a hozzátratozódat szeretnéd meglátogatni a kórházban"


Ilyen helyekre az emberek hány %-a járt alapból a vírus előtt? Szerintem csekély.

2021. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Ezért nem rúgnak ki sehol sem... A többi pedig komfort dolog, amiknek a szabályozását hamarosan feloldják, mert eléggé irreális, hogy a világvégéig ilyen korlátozások legyenek...
2021. jún. 10. 18:02
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
14 Én konkrétan 2 embert ismerek aki válaszút elé került az oltás miatt, velem pedig nem kötött szerződést egy multi, alvállalkozóként. 13, Ja, aki egy barlangban él elszigetelten a társadalaomtól, az nem megy ilyen helyekre. De a kérdés az emberek hány %-a él barlangban? Legyen igazatok a szabályozással kapcsolatban mert ez a megkülönböztetés elég beteg...
2021. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
15%

#15, képzeld nem élek barlangban, viszont ezeket javarészt időpazarlásnak tartom, és nem érdekel egyik se. Akit meg igen, az vagy eltűri hogy nem megy, vagy beáll a többi közé.


Én jókat derülök azon amikor ezek miatt siránkoznak az emberek.

2021. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%
16. A káröröm legyen életed legnagyobb öröme! xD
2021. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%
Valaki butaságán nem káröröm nevetni. "! xD"
2021. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Szimpla rosszindulatot, kárörömöt bárminek nevezheted, a lényeg megmarad.
2021. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
3%
#19, hidegen hagy teljes mértékben.
2021. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!