Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik már legalább 3 hónapja...

Akik már legalább 3 hónapja megkapták az oltást (Pfizer): minden rendben azóta? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 22:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, úgy értem, akik legalább 3 hónapja megkapták a másodikat is.
2021. jún. 10. 22:13
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
A férjem és a 80 éves anyukám is tökéletesen van azóta is. Senkinek semmi mellekhatasa nem volt, és nincs. Februárban kaptak a másodikat.
2021. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Ápoló vagyok, teljesen jol vagyok én is és mindenki a közelemben. Felejtsük el már ezt hogy az oltás árt
2021. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
85 éves anyukámnak minden előzmény nélkül az első oltást követő két hét alatt olyan alacsonyra ment le a nátrium és kálium szintje, hogy majdnem belehalt. Nincs ilyen mellékhatás nyilvántartva, de semmilyen más magyarázat nincs. Azért is írtam ide, hogy hátha más is járt így.
2021. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Minden rendben van :)
2021. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért írtam ki a kérdést, mert azt hallottam, hogy egy bizonyos problémával (inkább nem írom le, konkrétan mivel, mert nem akarok rémhírt terjeszteni, de nem olyannal, mint amit a 4-es írt, olyanról még nem hallottam) gyanúsan sok olyan ember került kórházba, aki kb 3 hónappal korábban mrns vakcinát kapott. Gondoltam szóbeszéd. Ráadásul a legtöbb ember Pfizert kapott, ha eldobok egy követ, elég esélyes, hogy az is egy pfizerest talál el, biztos mindenben felülrepretentáltak most ők.

Aztán ettől teljesen függetlenül itt is olvastam egy válaszban ugyanilyen esetről, és beijedtem.

Remélem, nincs összefüggés, vagy ha van is, olyan nagyon ritka eset, mint az Astránál a vérrög.

Válaszok jöhetnek még, később is, bármikor!

2021. jún. 11. 08:19
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
6# tudom, sajnos még teszt fázisban van.
2021. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A pontozókat kérem, ne pontozzanak már le vadul mindenkit, aki leírja, hogy nincs semmi baja sem neki, sem a környezetének. Mintha ti

jobban tudnátok náluk, hogy úgyis van bajuk.

Ha ellenpéldával tudtok szolgálni, inkább írjátok le válaszban.


Ugyanez vonatkozik azokra, akik lepontozták a 4-est, hiszen ő sem jelentette ki, hogy biztosan az oltástól történt, csak feltűnt neki az egybeesés, és bizonytalan. Szerintem mindenki így lenne vele, ez még nem bűn. Ezen kívül a válasza még releváns is a kérdésem szempontjából, ugyanúgy, mint azoké, akiknél minden rendben.

2021. jún. 11. 08:36
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Akkot ez kamu, gondolom.

2021. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Milyen "akkor"? Miért így kérdezed? Nem írtam olyat, hogy nem lehet a vakcinától semmi.

Nem kamu, több helyen lehozták, hogy vannak ilyen esetek, pár nappal korábban izraeli megfigyelésekről is szó volt, még az amerikai előtt.

Nem kérdőjelezem meg az olyan gyanút, amit a hivatalos szervek vizsgálnak és hoznak nyilvánosságra. Abban kételkedem, ami csak szájról szájra terjed, és reménykedem benne, hogy tévedés.

2021. jún. 11. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!