Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik már legalább 3 hónapja...

Akik már legalább 3 hónapja megkapták az oltást (Pfizer): minden rendben azóta? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 22:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Előző oltásoknak is voltak mellékhatásai.
2021. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Közvetlen környezetemben két covidos volt. Egy 40 éves nő, azt mondta fullad mikor megy fel a lépcsőn, de kicsit duci. Egy másik meg csak láz. Oltás után egyet ismerek, aki már három hónapja megkapta. Neki a fél arca a második után lezsibbadt, most sztereoidokat szed, de még nincs jól. Látszik is de csak ha mosolyog.
2021. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező privátban megírnád, milyen betegséggel?

Én most a női dolgokra vagyok kihegyezve, lévén nő vagyok és szeretnék gyereket, sok menstruációs probléma van, nekem az tetszett a legjobban, amit a tévében mondtak: Nem tudjuk mitől van, de biztos elmúlik két ciklus alatt, ha nem akkor keresse fel kezelőorvosát", hát ez nagyszerű, másik helyen fél évet mondtak, az a gond, hogy nekem nincs fél évem megvárni, ugyanis 1.-2. oltás 5 hét, utána 2 hónapig védekezz, ne ess teherbe, utána 6 hónap, ha elromoltál, hogy megjavult, ez akkor 8 hónap. És elvileg 8-12 hónap múlva jön az ismétlés, tehát mire gyereket tudnál gyártani megint oltás.

2021. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

Inkább nem írnám meg, nem akarok feleslegesen paráztatni, de nem női dolog.

Szerencsére még nem kaptam itt olyan választ, ami igazolná a félelmemet.

Amúgy én is gyereket szeretnék a 2 hónap kivárás után. Az első oltás nem változtatta meg a ciklusomat, a másodikról még nem tudok nyilatkozni, mert nemrég kaptam meg, és a következő pirosbetűs esedékessége még odébb van. De van itt a gyakorin pár nő, akiknek oltás után (még túl hamar is) sikerült teherbe esniük.

2021. jún. 12. 08:03
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos azóta sem múltak el a mellékhatások. Néha jobb, néha rosszabb. Viszketés, fáradtság, szívtájéki szúró fájdalom, stb. És most már a lábaim is kezdenek ödémásodni.
2021. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem két terhes ismerősöm volt, mindketten elvetéltek az oltás után. Egy harmadikról meg hallottam, hogy az oltás után elutasította a babája a tejét. Állítólag a nőknél nagyon belezavar a hormonháztartásba az oltás. Szóval ha gyereket akarsz, akkor inkább hagyd ki az oltást most. A fiatalokra ha nincs komoly alapbetegségük nem igazán tud veszélyes lenni a covid, matematikailag nagyobb esélyed van autóbalesetben meghalni.
2021. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Mi is babát szeretnénk és emiatt nem oltatjuk be magunkat mert ki tudja mit okoz a reprodukciós képességre nézve.Nem akarunk várni és főképp kockáztatni.Egyébként sem oltatnánk be magunkat míg nem teszik kötelezővé
2021. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Februárban kaptam a másodikat, azóta is jól vagyok. Azon kívül, hogy a második beadása után 1 napig beteg voltam (láz, gyengeség, émelygés), pont ugyanúgy érzem magam, mint az oltás előtt.
2021. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk nem az indextől idéznék ebben a témában, hanem rendes eredeti nyelvűből, ami angol nyelvű. Egyes mást lehagynak a magyar cikkben erről mindig.
2021. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal jobban fáj a hasam mikor megvan

Eddig is fájt de most nagyon durva..

Plusz sokkal jobban megvan.

Rendes félek a következő mensitől..

2021. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!