Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalon Pfizer után ízületi...

Fiatalon Pfizer után ízületi fájdalmak?

Figyelt kérdés

Május 21.-én kaptam az első oltásomat, karom se fájt utána, nem volt rosszullét, de azóta elkezdtek nagyon fájni az ízületeim. Reggel ébredés után konkrétan egy 1 literes üdítős doboz megemelése is nehézkes, fájdalmas. Mintha 90 éves lennék. Napközben már jobb a helyzet, de a karom, ujjaim, térdem, lábam mind fájnak és mintha egyre rosszabb lenne. 21 éves vagyok. Mikorra kéne ennek elmúlnia? Más is tapasztalt ilyet?


Kedden tudok háziorvoshoz menni.



jún. 13. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha most cinikus lennék, azt mondanám nem is lehet semmi bajod, hiszen a pfizer maga a csodaszer, az élet vize. Már ahogy sztároljak, azt a kiforratlan şźart.

Igen, lehet a csodaoltás mellékhatása. Nagyon sok embernél okoz gondot.

Az orvos nem tudom mit tud tenni. Esetleg keress fel egy homeopata orvost vagy gyógyszerészt, aki oltás kivezetéssel tud talán segíteni.

jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Sok a hasonló és az egyéb mellékhatás amivel küszködnek oltás óta az emberek. Mindet átmenetinek tartják bár van aki mostanra hónapok óta várja a rendeződését a dolgoknak. Ez teljesen egyéni dolog kinek mikor lesz túl rajta a szervezete.
jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy az oltas nemmmellékhatasaként (mert a propaganda szerint nincs semmi mellékhatás) csak kaptal egy autoimmun sokizületi gyulládast. Jelenleg gyogyíthatatlan.

De legalább nem bénultál le.

jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném hogy oltáshoz van köze.
jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oltás után max 1 héttel jelentkezett. Addig semmi baj nem volt az izületeimmel, gondolom nem véletlen.
jún. 13. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Biztos nem véletlen.

Benne vagyok betegcsoportokban.

Ott aztán minden van, menstruációs ciklus borulás, jól beállított, cukor, inzulin, pajzsmirigy, mellékvese szétesés. Mind az oltással hozható csak összefüggésbe.

Az orvosok csak széttárják a kezeiket és mossák a kezeiket, hiszen aláírta mindenki, hogy saját felelősségre adatja be.

Senki más nem vállal felelősséget semmiért. :(

Akinek nincs mellékhatás, az örüljön, hogy megúszta!

jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos én is olyanokat olvasok, hogy azt lehet mondani aki ennyivel megússza az még szerencsésebbek egyike. Az orvosok kétféleképpen reagálnak. Ááá nincs köze az oltáshoz, ez a sok nyavaja mind véletlen egybeesés, vagy hát igen sok ilyen van a praxisomban az oltottak körében de tenni nem tudok semmit nagyon sajnálom.
jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Orulj h megusztad ennyivel... a pfizer pffff
jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az oltás mellékhatása
jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a mellékhatása.

Kb 1 hét után jelentkezett, lábamon.

jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!