Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig kérhetik a védettségi...

Meddig kérhetik a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Konkrétan, ha szállást szeretnénk foglalni, egy önálló apartmant amiben csak mi vagyunk.. akkor is kérik a védettségi igazolványt.


És nem mindenkinek van.


Ez vajon egész nyáron így lesz? Nem törlik el?


Mert

1 magunkat hagy fertőzzük már úgy ahogy akarjuk.

2 aki be van oltva az is fertőz, így tőle is lehet tartani..max önmaga nem lesz halálos beteg.


Szállodáknál, panziónál érthető.



2021. jún. 16. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Jajjistenem! Miért olyan nehéz felfogni, hogy a rendelet (védettségi igazolvány-kötelezettség) SZÁLLÁSHELYRE vonatkozik!


Tök mindegy, hogy kemping, apartman, vagy hotel, vagy panzió....

2021. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Azt mondták minimum augusztus végéig. Utána jön a kövi hullám és ki tudja mi lesz, bezárnak e megint vagy nem. Ugye arra apellálnak, hogy nem leszel 1 hétig bezárkózva az apartmanba. Hanem csak mennél erre arra.
2021. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez így van lassan már két hónapja. Adasd be magadnak, ahelyett hogy itt dulsz-fulsz, vagy fogadd el, hogy akkor nincs apartmann.
2021. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Értem én. Csak ez nagyon általános.


2. Mennék erre arra. De aki nem száll meg az is mehet erre arra xD

Tegyük fel akinek saját nyaralója van.

2021. jún. 16. 11:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Beadatom valószínű...csak nem olyan egyszerű összehozni. Mert vannak időpontok amikorra esne pl 2. Oltás... és akkor nagyon nem akarok beteg lenni.
2021. jún. 16. 11:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha elvinne a covid. Minden gond letudva😂 gondolom ti se bánnátok😉
2021. jún. 16. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Amíg Orbán-papának jó így. Persze az nem gáz, hogy most az EB alatt külföldiként a jeggyel BÁRHOVÁ foglalhattak szállást.


De ha én hazamentem volna, mint oltott, akkor a fél életem a hülye kártya megkérvényezésére ment volna el. Kicsit sem diszkriminatív, áááá.

2021. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ne keress logikát. Hoztak bizonyos szabályokat és ez van. Pl mikor előírták, hogy minden közterületen kötelező a maszk. Ez oké nagyvárosban, de a mi 200 lelkes, egy utcás falunkban értelmetlen volt. Sokszor csak én voltam kint az egész utcában és mivel büntetett erre felé a rendőr így feltettem mert nincs feles 15 ezrem. De értelmetlen volt. Én konkrétan a kártya miatt oltattam be magam. Tudtam hogy nyaralni akarok. Ez van, háboroghatok, de akkor is ez lesz.
2021. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
ki tudja lehet 100 évig
2021. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondok, hogy tavaly, 2020 június 15.-én eltörölték a veszélyhelyzetet. Tavaly nyáron nem volt vakcina és mégis feloldották. Idén nyáron ennyi vakcina után és az új fertözőttek száma is alacsony...miért nem lehetne idén nyáron is eltörölni a veszélyhelyzetet?
2021. jún. 19. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!