Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki ismer covid oltóorvost?...

Valaki ismer covid oltóorvost? Kérdezni szeretnék tőle.

Figyelt kérdés
Kisebb fiamnak idén febr. legvégén-márc. elején elég súlyos mononukleózisa volt. Most kb. 2 hete életében először szénanáthás lett, amire gyógyszert is szed. 17 éves. Egyébként mióta jobban van, aktívan (minden nap) sportol és bírja. Beoltható vajon?

2021. jún. 18. 11:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
En is igy gondoltam,sok kerdest lattam mar, de inkabb orvos mondja
2021. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
17 éves gyereket nem kéne oltani. Hogy fogsz tudni majd a szemébe nézni, ha lesz egy vérrög az oltástól és mondjuk örökre lebénul vagy valami más baja lesz tőle? Gondold végig, hogy rábeszéled egy olyan dologra, amire az ő korában köztudottan veszélyesebb az oltás, mint maga a vírus, csak mert te hipochonder vagy. A lelkiismereteddel el fogsz tudni majd számolni, ha baja lesz az oltástól?
2021. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy beolthatónak mondta az orvos, hiszen pénzt kap az oltásért. Neki csak üzlet. Szerintem inkább tájékozódj.

[link]

2021. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12

Ő szeretné, ha beoltanák. Én nem igazán.

2021. jún. 19. 13:29
 15/19 A kérdező kommentje:

13

Nem lehet tudni, hogy mi a jó. Én nem tájékozódom sehonnan, a saját józan paraszti eszemben igyekszem bízni és hinni, mivel az elég jó iránytű.

Nem tudom eldönteni, hogy jó lenne-e neki az oltás. Ő meg szeretné.

2021. jún. 19. 13:32
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Mintha a betegseg meg long covid jobb lenne
2021. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp se oltasd be. Gyerekeknél szinte semmit sem okoz a covid, rá nem veszélyes, ez csak a politikusok üzlete.
2021. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De nem kap kártyát, sehova nem tud menni. Jelentkezett nyári munkára is, büszke vagyok rá, gondolom oda sem mehet oltás nélkül.
2021. jún. 20. 17:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Jajj, az itteni szakértők megmondjak, ne aggodj. Okosabbak az orvosoknal, naponta bujnak kutatasokat
2021. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!