Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terhesen labgombara valami...

Terhesen labgombara valami bevallt modszer?

Figyelt kérdés

Canesten plus

Es esetleg tudtok valami bevallt hazi praktikat az ecetes lab aztatason kivul?


2021. jún. 22. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ecet smafu. Lehet kapni gombaellenes hintőport, emellett ajánlott heti 2-3 alkalommal a formalinos lábfürdő, valamint korábban lehetett kapni, de talán most is van Athlete's foot liquid nevű ecsetelő. Lehetőleg nem szabad műszálas zoknit viselni és persze megfelelő lábhigiéniát kell fenntartani az elszarusodott bőr lereszelésével.
2021. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon fontos a cipő teljes szárazsága, ugyanis a gomba a nedvességet szereti.Kerülni a műszálas zoknit, minél többet nyitott lábbeliben járni. Lábápoló dolgokat fertőtleníteni folyamatosan.
2021. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Régi, jól bevált, olcsó szer a Castellani sine Fuchsino oldat, amivel naponta ecsetelni kell a fertőzött bőrfelületet (előzetes lemosás és szárazra törlés után), de a fenol tartalma miatt terhesek esetén előzetes konzultációt írnak elő a bőrgyógyásszal; illetve előrehaladott állapotban levő, nagy kiterjedésű seb esetén senkinek nem ajánlják: [link]

[link]

2021. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a teherhez?
2021. jún. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 nem értem a kérdésedet.

A gyógyszerek erős vegyszerek.

A vegyszerek bőrön keresztül is felszívód(hat)nak, seben át pedig azonnal a vérbe kerülhetnek.

A magzatnak nem biztos, hogy jót tesz annyi, az anya vérében keringő vegyszer, ami az anyának meg sem kottyan.

2021. jún. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5 os koszonom :)

4 igyvan!!!

Koszonom mindenkinek :)

2021. jún. 23. 13:29
 7/7 krwkco ***** válasza:
Ha nagyjából rendeződött a helyzet, akkor megelőzésként, vagy a lábáztatás után használj a lábadra is dezodort. Pl. Fa stiftet. Én egy kicsit le szoktam kaparni róla és szétkenem a lábfejemen. Főleg az ujjak között. Nekem nagyon bevált.
2021. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!