Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van ilyen furcsa hangja...

Miért van ilyen furcsa hangja a köhögésemnek?

Figyelt kérdés
Hát lehet egy kicsit furán fog hangzani, de azért leírom.Szóval alapvetően nem kell köhögnöm, és nem is vagyok beteg, se láz se semmi, de ha direkt köhögök egy nagyot, annak elég durva szamárköhögés hangja van a torkom aljából, mintha beteg lennék.4 hete vettem észre, de nem tudom hogy most ez normális, vagy csak én vagyok teljesen hülye és túlgondolom.20F

2021. jún. 30. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Légkondicionált helységekben tartózkodsz gyakran, akkor lehet megfázás, vagy lázzal nem járó krónikus hörghurut valami régebbi betegségből visszamaradva.

Ha dohányzol, akkor attól is lehet, ilyen hörghurut szerű, alkalmankénti köhögés.

2021. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul ilyesmi, amikor mélyről köhögök (hatalmas levegőt veszek és úgy - másképp szinte kizárt). Nekem volt már krónikus hörghurutom, vagy mim, tüdőgyógyász szteroidos inhalátort írt azzal, hogy szerinte marha gyorsan elmulasztja, de ha NEM, csak akkor kell visszamenjek hozzá. Ezért is/ezóta IS figyelek magamra a kelleténél jobban. Hallottam olyat is megbízható helyekről, hogy a köhögést és váladéktermelést mi magunk is ingerelhetjük azzal, ha erőltetjük. Így én igyekszem kevésbé erőltetni, ez segít is.


Nem tudom amúgy, hogy az, hogy meghallgatják a tüdőt, mennyire alapos vizsgálatnak számít, én nemrég voltam üzemorvosi vizsgálaton.



Azért egy mellkasröntgen nem árt, de szerintem (!) nincs bajod.

2021. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oltás mellékhatása
2021. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!