Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amerikai statisztikak alapjan...

Amerikai statisztikak alapjan a korhazban apolt es az elmult honapban elhunyt Covid-19 halottak 99%-a oltatlan volt. Megis hatasos a vakcina?

Figyelt kérdés
Igy mi oltottak megnyugodhatunk, hogy csak az oltatlanok kerulhetnek lelegeztetogepre? Szamithatunk vsratlan fordulatokra ősztől?

2021. júl. 3. 13:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
#10 Ezt a statisztikát hol olvastad? Indiában rendkívül alacsony az átoltottság, képtelenség, hogy a halottak 45%-a kétszer oltott lenne. Belinkelnéd a forrást?
2021. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Indiában 4%-os azok aránya, akik mindkét oltást megkapták. Ez azt jelentené, hogy szinte csak oltottak halnak meg.
2021. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

[link]


4,64% a kétszer oltottak aránya. Kicsit túlóztam, de, ha az összes halott 45%-a oltott, az azt jelenti, hogy lakosságarányosan nézve jóval több oltott hal meg, mint akit nem oltottak. ezt most nem tudom, miért kellett lepontozni 0%-ra.

2021. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
*túloztam
2021. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Azért van lepontozva mert nem bírják hogy az ótás nem olyan biztos,érted már?
2021. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

A kommentem arra vonatkozott, hogy nem tartom lehetségesnek, hogy Indiában az összes covid halott 45%-a 2-szer oltott volt, hiszen mindössze 4,64% kapta meg mindkét oltást. Az elég rosszul hangzana, ha ennek a 4,64%-nak a feléből kerülne ki az összes durván halott fele, a nem kétszer oltottak (96%) jóval nagyobb tömegéből meg jönne a másik fele. Ez azért elég nehezen hihető.

Ezért szeretném látni a forrást, ahol ezt leírják, de nem hinném, hogy ilyen van. Ez ugyanis azt jelentené, hogy az oltás nem javít, hanem ront a halálozásokon.

2021. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
*4,64%-ból kerülne ki az összes durván halott fele
2021. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ne Indiat vegyuk alapul, hanem az USA-t es Izraelt, ahol a lakossag nagy resze mRNS oltast kapott, ami bizonyitottan ved a Delta ellen. Indiaban pedig főkent Covishield-del, aminek a hatekonysaga nem tudom hol van. Az allitasom az USA helyzetre vonatkozott. Az alapjan egyertelmuen az oltatlanok halnak meg mar 99%-ban.
2021. júl. 3. 15:24
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

#18 nyilvánvalóan nem érdmes Indiát nézni, én csak a #10-es kommentelő állítását szeretném tudományos alapokra helyezni, és szeretnék tőle forrásokat kérni.


Indiában a hivatalos adatok szerint eddig összesen >395000-en haltak meg, ebből amióta lényegében oltanak kb >200 ezren.

1,36 milliárd a lakosság, ebből Durván 63 millióan kaptak 2 oltást.

Ez tehát azt jelentené, hogy a 200 ezer halott kb fele a 63 milliós 2-szer oltott csoportból került volna ki, a másik fele pedig abból a bizonyos maradék 1,3 milliárdból.

Lássuk be, ez még akkor se lenne reális, ha az oltások rontanának a covid helyzeten.

2021. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Melyik statisztikai oldalt nézed?Csak azért kérdezem mert a VAERS-en eléggé érdekes a statisztika mind a mellékhatásokra vonatkoztatva is hm
2021. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!