Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beszedjem ezt a két gyógyszert...

Beszedjem ezt a két gyógyszert? Fluconer és Sumetrolim

Figyelt kérdés

A barátnőm elkapott egy fertőzést, és mi utána le is feküdtünk. A vizsgálat 1 hete volt, ma kapta meg a leletet, és 5 napja feküdtünk le. Az egyik vírus e.coli volt a leleten, a másik kettőt nemtudom. Erre a doki felírt neki 4 gyógyszert, úgy hogy kettőből azt mondta hogy szedjek én is. Ez a kettő a Fluconer és a Sumetrolim.


Viszont néztem milyen fasza mellékhatásaik lehetnek, főleg a kettőnek együtt. És elgondolkoztam megéri-e. Ugye 5 napja feküdtem le vele utoljára, és azóta semmi vírusos tünetem nincs, se a pénisz tájékán, se sehol. Tehát lehet nem is kaptam el semmit. Szerintetek?



2021. júl. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valoszinu hogy elkaptad, vedd be.


A mellekhatasokat legkozelebb ne olvasd el, mert ha jol megnezed az is meg van irva hogy belehalhatsz. Persze ez 100 milliobol erint 1 embert.


Vedd be, tedd a dolgod amit szoktal, erezd jol magad es ne foglalkozz a gyogyszer mellekhatasokkal.


Ha egeszseges ember vagy, meg ha nem is annyira, akkor nem lesz semmi bajod.

2021. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben a férfi tünetmentes hordozó. Ha nem veszed be, mert neked semmi bajod, őt akkor is vissza fogod fertőzni.

Azt csak halkan jegyzem meg, ha a párom a lehetséges mellékhatások miatt nem venné be ilyen helyzetben, és inkább visszafertőzne, gondoskodnék róla, hogy többet erre ne legyen lehetősége.


Szóval, ha van tenyészet, és az alapján a doki azt mondta, hogy szedd, akkor szedd!

2021. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!