Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mindenki oltassa...

Szerintetek mindenki oltassa be magát covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
72 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a föld összes élőlénye oltassa be magát. Még a földigiliszta is, biztos ami biztos.
2021. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki, aki teheti. Nyilván vannak kivételek, akinek olyan betegsége, érzékenysége van, annak nyilván nem kell, de aki megkaphatja az oltást, az adassa be. Ne csak azért, hogy ő ne legyen beteg, hanem azért is, hogy védjük egymást és azokat, akik nem kaphatnak oltást.
2021. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 qkker1 ***** válasza:
72%

Minek?

Oltottan is elkaphatod, fertőzhetsz, semmi nem garantálja, hogy kevésbe lesz súlyos lefolyású!

2021. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
23%

Mindenki.


Ettől lesz minél hamarabb vége, ettől lesz kevesebb ideje a mutánsoknak, ezzel véded azokat, akik nem oltathatták be magukat, ezzel csökkented le a tartós egészségkárosodás valószínűségét.

2021. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
20%

Vannak olyan beteg emberek,akiket nem lehet,nem szabad beoltatni. Miattuk ,hogy őket megvèdjük, aki teheti, mindneki mást oltsanak be.

Így a kérdésre válaszolva igen, mindenki kapja meg, kivéve ha van valami olyan körülmény,ami miatt nem lehet,nem ajánlott

2021. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenki döntse el maga hogy szeretne oltani vagy sem!

Kicsit unom már ezt a hülye szöveget: "vigyázzunk egymásra, oltakozzunk egymásért!" Szerintem inkább arra kellene nagyobb hangsúlyt fektetni, hogy az emberek jobban figyeljenek a személyes higiéniára és akkor ez a szar sem terjedne ennyire. Mikor az élelmiszer üzletekben azt látom, hogy megkaparintja a bevásárlókocsit, berobban az üzletbe, összefogdos mindent a ki tudja mióta nem mosott kezével, tovább halad a zöldséges részleghez, természetesen ott is összetapicskol mindent, majd leszakítja a zacskót, könyékig belenyúl a szájába hogy megnyalja az ujját mert ő csak úgy tudja szétszedni a zacskót, majd halad tovább, még egy pár dolgot megfogdos csak hogy biztosra menjen, aztán még párszor megdörzsöli meg belenyúl a szemébe. Agyf*szt kapok az ilyenektől... Kérdem én! Az ilyen emberekre mért én figyeljek, mért én vigyázzak? Mért én használjam tűpárnának magam, hogy az ilyen idióták ne dögöljenek meg mikor ő még ennyit sem tud tenni a saját maga védelme, egészsége érdekében hogy erre figyeljen?

2021. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
18%

Ébresztő, járvány van

Minden járvány a kötelező oltással takarodott el.

2021. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
És melyik járvány kellős közepén kezdtek el tömegesen oltani?
2021. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
22%

8


Ezt az érvet annyira nem értem...

Meg kellene várni, amíg meghalnak az emberek a járványban, majd a járvány után kellene oltatni?

Amúgy miért is? Forrás?

2021. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
Azért ne hasonlítsuk már ezt a kis nátha hullámot egy pestis járványhoz, ami kiirtotta fél Európát.
2021. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!