Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 Sinopharm után beadathatok...

2 Sinopharm után beadathatok 2 Modernát?

Figyelt kérdés
Otthon kaptam 2 Sinopharm oltást, most egy másik országban lehetőségem lenne 2 Moderna beadatására. Merjem? Ne merjem?

2021. júl. 13. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne merd! Nem véletlenül nem keverik a vakcinákat, nem véletlenül adnak 2 modernát nem 1 modernát 1 sinopharmot. Az adagok sem véletlenül vannak ki számolva
2021. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

#1

Nem keverik a vakcinákat? Én Astra után Pfizert kaptam másodiknak. Külföldön is sokaknál bevált ez így. Mondjuk ha már beadattál kettőt, szerintem felesleges mégtöbbet...

2021. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Semmi bajod nem lesz.
2021. júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Most volt szó a vakcinák keveréséről.

Bár a kérdező külföldön él v van,ha jól értem,itthon holnap lesz valamiféle infó róla.

Én azt hiszem,ebben a félévben a két kínai után a harmadik kört kihagyom,legalább egy fél évet várok.

Nem mellesleg nem véletlenül választottam,semmiképp nem keverném egyikkel sem.

Jövőre esetleg meggondolok egy Pfizert.

2021. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

#4


Ha nem csak felületesen tájékozódnátok, akkor tudhatnátok, hogy a kínaival beoltottaknak felesleges egy harmadik, mert kb. semmit nem ért bizonyos kornáo, csoportnál. Tehát még mindig a deltával szemben érdemesebb az mRNS vakcina.


Ahogy írta valaki, külföldön (de lehet már itthon is elkezdték?) keverni a vakcinafajtákat.


Valamint hír is van arról, hogy pl Romániába átmennek magyarok Pfizerért. Külön hír volt egy bácsi esete, aki a két adag kínai után -miután az antitesarányát megnézette, és gyegűnge szám jött ki (és itt a baj a kínaival, nem elegendőt termel) átment Romániába 2 Pfizerra, és 4 oltást kapott (ami igazából 2 oltás csak 1-1 adag).

2021. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Egeszen elkepeszto, hogy az alapvetoen invaziv orvosi beavatkozasnak szamito vakcinacio gyakorlatilag egy olcso zsibvasar szintjere sullyedt. Hihetetlen. Ahogyan az is, hogy teljesen laikus, az immunologiat a jarvanysajtobol tanulo emberek az ostobak teljes magabiztossagaval mernek pro vagy kontra kijelenteseket tenni egy olyan temaban, amiben a kutatasok meg meglehetosen hianyosak. Komolyan ugy erzem, hogy egyesek nagyobb gondot forditanak egy vasalo kivalasztasara, mint annak megfontolasara, hogy mikor es milyen anyagot engednek a testukbe.

Itt van a WHO velemenye a vakcinak mixeleserol, friss, hetfoi. A linken az eredeti videora mutato link is elerheto.

[link]

2021. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

#5

Második válaszoló vagyok, itthon is lehet már keverni, mert én itthon kaptam Pfizert Astra után és sokan mások is.

2021. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó,és volt bármiféle problémád,vagy oltási reakciód a harmadik után?
2021. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem a harmadik volt nekem, egy Astrat kaptam és egy Pfizert. Astra után szarul voltam, Pfizertől csak a karom fájt meg álmosabbnak éreztem magam.
2021. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szülők is így kapták. Astra után Pfizert.

Friss hír az is, hogy Thaiföldön a kínai vakcinával (2x) oltott orvosok sorra betegednek meg a deltától. Ezért most gyorsan beoltják őket másik vakcinával. (Ha jól emlékszem vektor vakcinával.)

2021. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!