Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert pontozzatok le a tapaszt...

Miert pontozzatok le a tapasztalaton alapulo valaszokat?

Figyelt kérdés

A kerdesem elsosorban azokhoz szol (de masok velemenye is erdekel), akik lepontozzak azokat a valaszokat, melyek a vakcinaciot koveto tulzott oltasi reakciokrol es/vagy mellekhatasokrol szamolnak be. Miert csinaljatok ezt? Mit ereztek? Ugy kepzelitek, ha a valaszokat lepontozzatok, a tapasztalat eltunik?


Azert kerdezem, mert ugy gondolom a valosagot nem lehet lepontozni es a vakcinacio szempontjabol is kontraproduktivnak tartom az esetleges mellekhatasok tagadasat, vagy az ilyesmit elszenvedok problemainak bagatellizalasat.


A kerdes nem a vakcinak melletti vagy azok elleni kampany celjara szolgal. Az ilyen jellegu valaszokat keretik mellozni.



#vakcina #Oltasi reakcio
2021. júl. 19. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Íme az első válaszoló....az egész fórumot jellemzi. Már csak minden sátoros ünnepen szólok hozzá, pont azért, mert okos válaszokat is lepontoznak. Hogy a végtelenül szánalmasan buta kérdésekről már ne is beszéljünk.
2021. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Jelkemzően feltételezzük, hogy egy tapsztalatnak álcázott hazugság a válasz.
2021. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: Akkor tehat prekoncepciok alapjan ertekelsz valaszokat?
2021. júl. 19. 14:21
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
A prekoncepcióimat sajat tapasztalataimra és a tudományos ismereteimre alapozom. Ha valaki leírja, hogy a vakcinától szárnyai nőttek, de tök komolyaaaan, le fogom pontozni. Hiába saját tapasztalata.
2021. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4: Ezen logika menten feltetelezem nem veszed zokon, ha ketsegbe vonom a tudomanyos ismereteid letet/minoseget.

Nyilvanvalo, hogy nem az altalad emlitett tartalmu hozzaszolasokra gondoltam (nem mellesleg ilyen jelleguekkel en nem is nagyon talalkoztam). A tudomanyosan alulmuveltekre (by Letoha) jellemzo szalmababervelessel*, amit most te is eloadtal, viszont szamtalanszor.


Szivizomgyulladas, verrogkepzodes, cikluszavarok, izuleti gyulladas stb. vagyis valos problemak vs nem, nem no szarnyad a vakcinatol🙄🙄

2021. júl. 19. 14:35
 6/23 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy a megfigyelés és körülmények nem tudományosak, nem objektívek , de ettől még lehet tényleg baja van és lehet, hogy az oltástól. Viszont akkor szerintem meg kell keresni az illetékes platformot és bejelenteni.

pl:

[link]



Maximum azt érdekes lenne megtudni, hogy mi lett ezek sorsa, tényleg regisztrálták és kivizsgálták stb, de ez már oknyomozói újságíró kategória szerintem..


Ugyanakkor azt is el kell ismerni, hogy bizonyítottan és tudva levő káros dolgokkal is tömik magukat az emberek és nem problémáznak ennyit, hogy mi is lesz a mellékhatása..

2021. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem a tapasztalat meg a hasznosság számít, hanem a saját személyes vélemény. Ha egyezik azzal a válasz, akkor jó, ha nem akkor megy a lepontozás.
2021. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

A te érvelési hibád: távkiértékelés. Honnan tudod, hogy nem hasonlóan kapitális baromságokat pontoztam le, mint a példámban szereplő?


Az altalad hozottakat nem pontozom le.


Legyél olyan jó és szállj le a magas lóróo.

2021. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Azt is lepontozzák aki azt írja hogy semmilyen mellékhatás nem jelentkezett nála, miért?
2021. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

Kellene egy kis statisztikát tanulni, és akkor rájönnél.


Egy egyéni tapasztalatból nem vonható le tanulság az egész populációra vonatkozóan. Ha Te 2 napig fostál az oltás után, de másik 100000 ember nem, akkor valószínűleg nem az oltástól volt, hanem nem kellett volna extra joghurtos szószt kérni az aluljárós gyrosba.


Ez pont olyan, hogy Én még SOHA nem láttam terhes ázsiai nőt Budapesten, mégis növekszik az ázsiai kisebbség létszáma. Hogy lehet ez akkor?

2021. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!