Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki mire fog hivatkozni mikor...

Ki mire fog hivatkozni mikor majd kopogtatnak az ajtónál nála hogy oltassa be magát?

Figyelt kérdés

Mert előbb utóbb ha ki X elték az öregeket mennek majd mindenkihez is .

Olyan értelem szerűen ne válaszoljon aki be van oltva és kérte mert nem neki szól a kérdés nem kell térítgetni meg papot játszaní

Ki nyomod a kérdést és kész:)



2021. júl. 26. 06:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Kik és miért jönnének kopogtatni?
2021. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem is hallotál róla ,hogy 60 év felett aki nincs beoltva jönnek személyessen házhoz meggyőzni,és helybe akár be is oltani ha mégse kérnéd akkor papirt iratnak alá veled....
2021. júl. 26. 06:57
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy volt ilyen, de én még odébb vagyok a 60tól.
2021. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Senkit nem kötelezhetnek arra hogy aláírjon bármit kényszer oltást meg pláne.Linkelhetnél errõl valamit mert eléggé féknyúz gyanús.
2021. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom a háziorvosomnak, hogy nem oltatom be magam. De remélem, hogy jobb dolga is van, minthogy felkeressen. Kaslert nem kell komolyan venni.
2021. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Hallottam erről én is, de nem hiszem, hogy az időseken kívül bárkit is megkeresnének. Fiatalokat egyébként is kb. lehetetlen, sokan is vagyunk, nem is feltétlenül ott lakunk, ahol hivatalosan be vagyunk jelentve szóval messze nem mennének vele. Max. a munkahelyen kereshetnének meg de én home officeban vagyok és leszek is még szerencsére. :D (nem a vírus miatt, szeretek otthonról dolgozni). Egyébként sem engedném be, lesz*rom ki jön ide, majd elmegy ha ráunt. :D


Egyébként miért kellene bármivel is indokolni azt, hogy nem akarod oltatni magad?


De ha nagyon forszíroznák:

Kísérleti vakcina, sok rövid és hosszú távú mellékhatásokkal, amelyek egy része lehet maradandó károsodást okoz a szervezetben vagy csak gyógyszeres kezeléssel lehet orvosolni (itt az ismeretségi körömben tapasztaltakat elkezdeném sorolni). Mindamellett a vírus messze nem olyan veszélyes, mint amennyire felhype-olják, persze vannak komoly esetek de a vakcina is okozott már halált. Hosszú távon meg egyáltalán még nem is ismert, hogy milyen mellékhatásai lesznek (ha lesz ilyen valakinél). A vírus ellen nem véd, elkaphatom ugyanúgy, fertőzhetek is, csak ha van egy kis szerencsém akkor talán nem leszek "annyira" beteg, mintha nem oltattam volna be magam és úgy kapom el (feltéve, hogy egyáltalán elkapom - lassan 2 év alatt nem sikerült, bár nem bánom, illetve ha beoltatom magam akkor nem fogom sosem megtudni milyen elkapni és túllenni rajta oltás nélkül...). Nem mellesleg nem garantált még az ellenanyag szint kialakulása sem, tehát lehet n db oltást fel kell vennem hozzá, hogy egyáltalán esélyem legyen az ellenanyag kialakulására.

Csak azért, hogy valószínűségekkel játszadozzak a vírus súlyos lefolyásának megelőzéseképp (mivel nincs garancia arra, hogy nem halok bele oltottként is a vírusba, vagy kerülök kórházba súlyos megbetegedéssel), nem fogok orosz rulettezni a már ismert rövid távú és még ismeretlen hosszú távú mellékhatásokkal.

2021. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

köszönöm eddig a válaszokat amúgy itt a forrás


[link]

2021. júl. 26. 07:38
 8/24 anonim ***** válasza:
12%

#6


Xddddddddd


Imádom ezt a “fertőződhetek” “oltottként is belehalhlatok” demagóg dumát, csak sajnos nem igaz.


Rengeteg, már letesztelt, hosszútávon alkalmazott vakcina sem véd minden esetben a halálos kimenetelű lefolyás ellen, csak annak az esélyét csökkenti jelentősen. Pl. Pneumococcus oltás, influenza oltás.


Amilyen hülye vagy, egy oroszruletten azt a pisztolyt vennéd el, amiben a 6 hüvelyes tárba 6 lövedék van betöltve, és nem azt, amibe 1.

Persze, az utóbbiba is pörgethetsz rosszul, csak jóval kisebb eséllyel...

2021. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
*5 lövedék
2021. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8 as minek jössz ide papot játszani nincs rád szükségem a kérdésem alatt,azt kérdeztem azok mit mondanak majd akik nem kérik az oltást,mindenhonan a te álláspontod ömlik mint a szenyvíz idde minek jösz idepiszkítani ,te vagy többségben ne agódj de attól még menyé innen
2021. júl. 26. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!