Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok hozzá? Részletek lent

Mit szóltok hozzá? Részletek lent

Figyelt kérdés

Ma voltam egy rokonom meglátogatni egy vidéki kórházban.

A kórház felé fül tanúja voltam egy beszélgetésnek:


Dolgozó: [nevetve] Hát szeptember elsején meg kirúgnak

Ismerős: [döbbent meglepődéssel] De miért?

Dolgozó: Mert nem oltatom be magam

Ismerős: Nem is akarod?

Dolgozó: Nem


A többi részét nem hallottam, mert elhaladtam mellettük.

Egy egészségügyi dolgozó inkább kirugatja magát, mint beoltatná?

Mi a véleményetek?



2021. júl. 30. 18:37
A kérdező szavazást indított:
A dolgozóval értek egyet. Én sem oltatnám be magam, hiába kötelező
Rúgják csak ki, mit keres az ilyen az egészségügyben
Nem érdekel, csak pontot kapok ha szavazok
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálatos inkább, hogy nem döntheti el mindenki saját maga.

Kitartott a véleménye mellett, ez becsülendő. Az ő dolga,hogy ez mit okoz (vagy mit nem ) nála később.

Az, hogy mi ebből csak a munkaerőhiányt tapasztaljuk, szintúgy bosszúságot okoz az emberekben.

2021. júl. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szóval én erre szavazok :


A dolgozóval értek egyet , hiába hogy én beoltatnám magam.

2021. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Jól teszi hogy nem engedi magát zsarolni.A történelem folyamán minden egyes diktatúra kivétel nélkül a megfélemlítésre és zsarolásra épült.Ha ezt engedik az emberek akkor hamarosan megnézhetjük magunkat mert jogaink nem lesznek hanem csak kötelességeink.Örülök világszerte a tüntetéseknek és remélem hogy eredményük is lesz és végre békén hagynak bennünket ezzel a covid hülyeséggel mert már nagyon átlátszó az egész mint az üveg XD
2021. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Csak sajnos az ilyenek miatt lesznek megintezarasok. Egyebkent ezek az egybites az egeszsegugyisek toredeke, normal ember beoltatta magat, osszes orbosismerosom mar januar elejen oltva volt.
2021. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Sok ilyen dolgozó kellene. Most még csak ők, de ha tűrjük mindenki sorrakerül, és nem csak két oltás erejéig.
2021. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz 5-ös.Már most 3.oltásról dumálnak és lesz 4. is az is tuti.

Ha engedve van lesz 5-6 és így tovább.Mire észbekap a sok nagyeszű már negyed évente kell lélekszakadva rohanni az oltópontra vagy nuku szabad mozgás tehát csak kötelesség lesz jogok nélkül de aki így vélekedik mint mi az le van hülyézve.Engem mondjuk nem érdekel senki véleménye de hogy neki más a véleménye az az ő dolga.Tudomásul veszem birkázás nélkül.Akkor vegye ő is tudomásul az én véleményem megjegyzések nélkül mert nem erre kellene az időt és energiát pocsékolni

2021. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is a dolgozónak adok igazat. Normális esetben mindenkinek magának kellene eldöntenie, hogy mit akar befogadni a saját testébe és mit nem. Ráadásul az oltás elméletileg azt a személyt védi, aki beadatja magának, nem is a környezetében élő embereket. Azt mindenkinek joga van eldönteni, hogy a vakcinától vagy a vírustól tart-e jobban.
2021. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ő teste, ő döntése.
2021. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette, remélem talál jobb munkahelyet.
2021. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 qkker1 ***** válasza:
100%

Jól teszi!


[link]

2021. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!