Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik belehalnak az kovid...

Akik belehalnak az kovid ellenes oltásba (bármelyik is az), nekik valami rejtett betegségük lehet vagy valami érzékenység okozza a bajt, vagy alapból van valami betegségük?

Figyelt kérdés
Tudok egy olyan néniről (kollégám rokona), aki em volt beteg, nem tudtak róla semmi krónikus betegségről is és a kovidot sem kapta el, de mivel ő is szerette volna védetni magát Astra-val oltakozott és 2 hét után elhunyt szegény. Oltás után lett rosszul és vált beteggé. Mi okozza ezt és honnan lehet tudni mi mennyire vagyunk érzékenyek az oltó anyagban lévő anyagokra? vagy hogyha van s valami bajunk (pl. akár szervi) arra hogyan hat az adott szer. Ha nincs előtte semmilyen vizsgálat mi alapján válasszon az ember, vagy a háziorvos mi alapján választ számunkra oltó anyagot? Vagy tök mindegy alapon vagy túl éled, vagy nem? Bennem ez okozza a legnagyobb dilemmát, félelmet.

2021. aug. 1. 18:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tőlem meg sem kérdezték hogy vagyok e oltva vagy sem, bár az a gépben is kéne hogy szerepeljen, de nem érdekelte túlzottan. Így utólag furcsa az egész, mert a doki meg ma azt mondta hogy van teszt, a telefonba a hölgy mást mondott. Vagy én értettem félre? És nem szükséges már a teszt? Vagy most akkor mi van?
2021. aug. 2. 17:01
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen.


Kérdés:"oltakozott és 2 hét után elhunyt szegény."


8as válasz:" teljes védettség a második oltás után nagyjából 2 héttel alakul ki"


Végülis így már tuti immunis minden ellen is.

2021. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!