Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg vissza fog térni a maszk?

Tényleg vissza fog térni a maszk?

Figyelt kérdés

[link]

Itt írja.


2021. aug. 2. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

#10

Miért pont a foci Eb-re csökkent le hirtelen az esetszám? Miért kell újra és újra bevezetni azt a szájkosarat, ha úgyse ér egy kalap sz..rt se?

De bezzeg vitaminokat, meg egyéb immunerősítőket nem kap ingyen az ember, hogy ezzel megelőzze a nagyobb bajt.

Nyáron miért lehet majdnem mindent csinálni és az év többi napján nem? A svédeknél nem voltak ilyen korlátozások, még se haltak ki és mégse volt kiemelkedően nagy katasztrófa náluk. Furcsa mód, pont nyáron vannak itthon az ilyen enyhítések, tavaly is és idén is, még véletlenül se mondjuk tavasszal, vagy karácsonykor.


Több infóból is tudom, hogy a kórházak kongnak az ürességtől, nagyon kevés a beteg és csak azért vannak lezárva, mert kevés a szakember, nincs orvos. Annyira komolytalan az egész és van, aki hisz a médiának, miközben köztudott, hogy a média és a politikusok hazudnak. De nem baj, kell a magadfajta agymosott is, akik mindent feltétel és gondolkodás nélkül elhisz.


És vajon mit kap az a szerencsés, aki a sokadik hullámot is teljesen egészségesen túléli oltás nélkül? Az elmúlt másfél évben nem voltam beteg és túléltem 3 hullámot és nem is vagyok, de nem is leszek beoltva.


A hipochondria, a félelem, a pánik, a stressz, a negativizmus elég csúnya fizikális dolgokat képes művelni az emberrel. Erre még rájön egy 2023 januárig kísérleti fázisban lévő vakcina, és kész, rotty az egyébként is sz..r immunrendszernek.

2021. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

"Miért pont a foci Eb-re csökkent le hirtelen az esetszám? Miért kell újra és újra bevezetni azt a szájkosarat, ha úgyse ér egy kalap sz..rt se?"


Azóta is csökken, és előtte is csökkenő tendencia volt, nem csak Magyarországon, hanem EU-s szinten is.


"De bezzeg vitaminokat, meg egyéb immunerősítőket nem kap ingyen az ember, hogy ezzel megelőzze a nagyobb bajt."


Soha nem is kapott senki.


"Nyáron miért lehet majdnem mindent csinálni és az év többi napján nem? A svédeknél nem voltak ilyen korlátozások, még se haltak ki és mégse volt kiemelkedően nagy katasztrófa náluk. Furcsa mód, pont nyáron vannak itthon az ilyen enyhítések, tavaly is és idén is, még véletlenül se mondjuk tavasszal, vagy karácsonykor."


Tavaly még csak a wuhani variáns fertőzött, ami nem volt annyira virulens, és mutatott bizonyos mértékű szezonalitást. Ráadásul akkor az emberek még komolyan vették a maszkhordást és egyéb védelmi intézkedéseket. A skandináv országok közül (amik nagyjából azonos szinten állnak gazdaságilag, egészségügyileg) a svédeknél haltak meg a legtöbben lakosságarányosan.


"Több infóból is tudom, hogy a kórházak kongnak az ürességtől, nagyon kevés a beteg és csak azért vannak lezárva, mert kevés a szakember, nincs orvos. Annyira komolytalan az egész és van, aki hisz a médiának, miközben köztudott, hogy a média és a politikusok hazudnak. De nem baj, kell a magadfajta agymosott is, akik mindent feltétel és gondolkodás nélkül elhisz."


Ebben kivételesen egyetértünk, valóban kevés a személyzet és alig vannak a kórházakban a vakcináknak köszönhetően.


"És vajon mit kap az a szerencsés, aki a sokadik hullámot is teljesen egészségesen túléli oltás nélkül? Az elmúlt másfél évben nem voltam beteg és túléltem 3 hullámot és nem is vagyok, de nem is leszek beoltva"


Egyéni felelősség.

2021. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!